„Sceny ZZa Sceny” od TSE Grupa

Sceny zza Sceny od TSE Grupa.

Sceny zza Sceny to cykl rysunków, których celem jest ukazanie specyfiki naszej pracy od kuchni i z lekko przymrużonym okiem. Wypowiadamy się w różnych tematach, które są naszą codziennością, z poczuciem humoru i dystansem.

To co widzi publiczność na naszych realizacjach to efekt pracy na tyłach sceny, wielu specjalistów. Widz widzi końcowy efekt wow. To co dzieje się „zza sceną” to kuchnia, której raczej nikomu nie pokazujemy. Przygotowanie widowiska scenicznego to oczywiście, najczęściej dobrze zaplanowana produkcja. Czasem jednak w jej trakcie powstają zabawne sytuacje, opowieści i powiedzenia i to one są treścią naszych rysunków.

Mamy nadzieję, że podobnie jak nam, również Wam ta seria humorystycznych historyjek, przypadnie do gustu i wywoła uśmiech na twarzy. Ich scenariusz pisze życie a rysuje je dla nas Jarosław Maślanek, pisarz, fotograf i rysownik.

Do tej pory ukazały się cztery rysunki w serii Sceny zza Sceny. Mamy pomysły i apetyt na więcej. Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na FB oraz zapisywania się do NEWLETTERA by na bieżąco śledzić  ich publikację.

Zobacz też