FreshMail.pl

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

TSE zapewnia kompleksową usługę zarówno w kontekście obsługi wydarzenia (od projektu do realizacji) jak i posiadanego sprzętu (multimedia, oświetlenie, nagłośnienie, sceny i zadaszenia, elementy scenograficzne).

Zapewniamy i obsługujemy technikę na wszelkiego rodzaju imprezach, począwszy od pomysłu, projektu, dostawy urządzeń, montażu i kończąc na profesjonalnej technicznej realizacji imprezy.

Kładziemy nacisk na odpowiednie zaplanowanie i przygotowanie projektu, co przenosi się na  sprawny montaż i bezproblemową realizację.

Posiadamy jeden z największych w Polsce magazynów sprzętu technicznego i audiowizualnego. Dzięki temu bezproblemowo możemy  zintegrować wszystkie elementy techniki – oświetlenie  (efektowe, ruchome głowy, architektoniczne, teatralne),  nagłośnienie (zarówno na koncerty jak i małe konferencje), multimedia (ekrany diodowe, ściany bezszwowe, projektory, urządzenia specjalistyczne np. BlackTrax),  czy  elementy sceniczne (systemy Pipe&Drape, podesty, kratownice, krzesła, mównice). Ma to niewątpliwe znaczenie dla szybkiego i sprawnego montażu, jak również obniżenia kosztów, jeśli wszystko zamawiane jest w pakiecie.

Integracja całej produkcji technicznej w jednym miejscu niewątpliwe ułatwia szybki i bezpieczny montaż, demontaż i oczywiście sam przebieg wydarzenia, pozwala na znaczne obniżenie kosztów  produkcji, jak również daje  organizatorowi możliwość skupienia się w pełni nad innymi aspektami eventu.

ANALIZA
DORADZTWO
FACHOWY
MONTAŻ
PROJEKT
PLAN
SKUTECZNA
REALIZACJA

Każde wysłane zapytanie i brief analizowane jest przez specjalistów od techniki scenicznej i technologii audiowizualnych. Współpracujemy z najlepszymi scenografami i lightdesignerami w Polsce i możemy zaproponować wyjątkowe projekty ich autorstwa. Doradzimy, jaki wybrać sprzęt i co zrobić,  aby Twoja kreacja była zapamiętana. Skontaktuj się z nami również wtedy, kiedy nie masz projektu, ale wiesz, jaki efekt chcesz osiągnąć – przedstawimy możliwości i rozwiązania dostosowane do Twojego budżetu.  W tej fazie proponujemy także wspólną wizję lokalną obiektu.

PROJEKT
PLAN

Dzięki specjalnym programom komputerowym oraz znajomości branży przygotowujemy projekt zabudowy scenicznej, oświetlenia, nagłośnienia jak również nowoczesnych rozwiązań audiowizualnych. Naszym celem jest  perfekcyjne przygotowanie każdego elementu tak, aby jego realizacja przebiegłą pomyślnie. Wcześniejsza analiza i planowanie projektu, pozwala na unikniecie problemów  podczas montażu. Skraca również czas jego czas, co pozwala na zredukowanie kosztów wynajmu lokalizacji. Na bazie opracowanego projektu możemy zaproponować wizualizacje  scenografii czy efektów świetlnych, a nawet przygotować film oprowadzający widza po wirtualnym wydarzeniu.

FACHOWY
MONTAŻ

Posiadamy własną flotę samochodów dostawczych oraz sprawdzonych podwykonawców. Masz pewność, że dotrzemy na czas oraz będziemy mieć zapasowy sprzęt. Jesteśmy zawsze przygotowani na dodatkowe zamówienia lub sytuacje awaryjne. Gwarantujemy szybki montaż w porozumieniu z reżyserem wydarzenia. W trakcie montażu dbamy o zasady BHP. Testujemy sprzęt i wszystkie elementy sceniczne podczas prób przed eventem.

Zawsze pracujesz z konkretnym zespołem projektowym – Project Manager oraz doświadczenie realizatorzy i technicy będę obecni podczas całego eventu.  Pracujemy szybko i  sprawnie i skutecznie. Zawsze według zatwierdzonego scenariusza. Oferujemy wsparcie techniczne w kontekście  przygotowania  filmów i animacji wyświetlanych na naszych urządzenia  – zarówno zwykłych slajdów jak również skomplikowanych animacji. Z nami masz pewność, że wszystko „zagra” prawidłowo.