TSE GLOBAL STUDIO

TSE GLOBAL STUDIO JUŻ DZIAŁA!

Starając się zrozumieć potrzeby organizatorów, którzy przenoszą swoje eventy do sieci, we współpracy z Global Expo, uruchomiliśmy TSE Global Studio, w którym zapewniamy gotowe rozwiązania techniczne do produkcji, rejestracji i streamingu wydarzeń do sieci.

Studio mieści się w Global Expo Centrum Targowo Kongresowym, przy ul. Modlińskiej 6B w Warszawie. Zajmuje przestrzeń targowo-wystawową na pierwszym piętrze budynku.

TSE Global Studio to dwie profesjonalne przestrzenie studyjne:

GREEN – wyposażona w green screen oraz technologię pozwalającą przenieść wydarzenia w dowolną Virtualną Przestrzeń (VR) oraz

LED  – dedykowana do większych produkcji live, wyposażona w światło efektowe, tylni ekran i podłogę LED wysokiej rozdzielczości.

WYPOSAŻENIE STUDIA

Studio wyposażone jest kompleksowo. Zapewniamy w nim nowoczesne rozwiązania techniki scenicznej, systemy multimedialne i oświetleniowe, scenografię i meble oraz profesjonalną rejestrację kamerową z wykorzystaniem: kamer 4K stacjonarnych, PTZ, steadicam, kranu kamerowego oraz panoramicznej realizacji 360°.

BEZPIECZNA TRANSMISJA DO SIECI

Realizujemy transmisję w jakości HD, w dowolnej wersji językowej. Udostępniamy łącze światłowodowe o przepustowości 1GB. Transmisję rejestrujemy na serwerze i udostępniamy raporty statystyczne.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Atutem TSE GLOBAL STUDIO jest nie tylko profesjonalne wyposażenie techniczne ale również wysokiej klasy specjaliści, z którymi współpracujemy. Zapewniamy: reżysera obrazu, grafików, ekipę techniczną i realizatorską; wykonujemy grafiki, animacje, plansze i belki. Jesteśmy przygotowani by kompleksowo wspomagać naszych klientów na każdym etapie przygotowania i realizacji wydarzeń w sieci.

KOMFORT PRACY

Zaletą TSE Global Studio jest również jego doskonała lokalizacja z łatwym dojazdem z każdej części Warszawy oraz dużym parkingiem pod budynkiem. Na terenie studia udostępniamy przestrzeń do pracy biurowej z dostępem do Internetu oraz kawę i herbatę w dowolnej ilości 😉

BEZPIECZEŃSTWO SANITARNE

Podczas korzystania ze Studia wdrażamy procedury i aktualnie obowiązujące wytyczne dotyczące bezpieczeństwa sanitarnego w odniesieniu do funkcjonowania i organizacji: planów filmowych, wydarzeń i zgromadzeń publicznych w czasie pandemii Covid-19.

REALIZACJA SESJI WYJAZDOWYCH : Nasze studio przyjedzie do Ciebie!

Zapewniamy możliwość zrealizowania, zarejestrowania i transmisji debaty, konferencji lub spotkania biznesowego z każdego, wskazanego przez klienta miejsca. Wszystko jedno czy będzie to w Warszawie czy innym mieście, w pomieszczeniu zamkniętym czy w plenerze.

Część GREEN TSE Global Studio to miejsce przygotowane i wyposażone do realizacji wydarzeń w technologii Virtual Production. 

Wirtualna produkcja to technologia, która służy do kreowania efektów specjalnych. Efekty tworzy się poprzez nałożenie na siebie dwóch światów: świata realnego oraz wyrenderowanego za pomocą programów graficznych świata 3d. Tworzony jest w ten sposób rodzaj rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality)

W praktyce, W TSE Global Studio odbywa się to tak, że osoby lub przedmioty nagrywane są na zielonym tle, następnie za pomocą odpowiednich programów są wykluczowywane i przenoszone do wykreowanej, nierzeczywistej przestrzeni 3D.

By tworzyć i zarządzać AR czyli rozszerzoną rzeczywistością w TSE Global Studio wykorzystujemy silnik używany do tworzenia gier komputerowych.

Bardzo ważnym elementem, przygotowywanego w ten sposób wydarzenia, filmu lub reklamy jest grafika 3d. To ona nadaje mu niepowtarzalne cechy.

W wirtualnych produkcjach ma realnej scenografii i dlatego za pomocą programów graficznych kreowana jest scenografia wirtualna. W TSE Global Studio do tworzenia nowej rzeczywistości wykorzystujemy gotowe elementy z bazy, które wymagają jedynie lekkiego dopasowania do potrzeb kiletów lub tworzymy zupełnie nową rzeczywistość. W tym drugim przypadku, potrzebna jest większa ekipa grafików oraz więcej czasu na przygotowanie projektów.

Inne możliwości wirtualnej scenografii to: po pierwsze możliwość odzwierciedlenia przestrzeni, która istnieje w rzeczywistości, z fotograficzną dokładnością, po drugie to tworzenie hologramów czyli przedniotów, postaci, których w rzeczywistości nie ma np. ktoś może trzymać w dłoni miniaturę samochóu lub słonia.

Zawsze efekt końcowy zależy od wizji twórcy, czasu na przygotowanie projektów i zaangażowania finansowego w projekt.

Technologię wirtualnej produkcji wykorzystywano przy realicacji filmów: Król Lew czy Madalorian – Gwiezdne Wojny.

Część „LED” TSE Global Studio to miejsce przygotowane do realizacji wydarzeń „live” z możliwością straemingu do sieci.

W tej bardzo wyszukanej przestrzeni z powodzeniem można zorganizować konferencję koncert, występ teatralny, kabaretowy, stand up na żywo, bez publiczności.

Ta część przestrzeni TSE Global Studio wyposażona jest w:

  • scenę-podłogę LED o wymiarach 8m na 4m
  • tylny ekran LED o wymiarach 8m na 3,5m
  • paski ledowe PVS
  • oświetlenie ekspozycyjne i efektowe, między innymi w lampy takie jak: mega pointe, mini pointe, magic blade, esprite, robin T1, B-eye K10

oraz w wysokiej klasy nagłośnienie L’acoustic.

 

Więcej o PRODUKCJI, REJESTRACJI I STREAMINGU przeczytasz TUTAJ

ADRES STUDIA:

Global Expo Centrum Targowo Kongresowym, przy ul. Modlińskiej 6B w Warszawie, pierwsze piętro.

KONTAKT:

pytania o szczegółową ofertę wyślij na: kubiak@tse.com.pl lub biuro@tse.com.pl lub zadzwoń tel. 601 221 857