ROBE MEGAPOINTE – nowy punkt odniesienia w świetle

MegaPointe to urządzenie, które łączy w sobie najlepsze cechy Wash, Beam i Spot co sprawia, że jest bardzo uniwersalne rozwiązanie idealne do zastosowania w różnych typach realizacji.

ROBE podnosi poprzeczkę urządzeń all-in-one na zupełnie nowy poziom!

Dzięki jasnym, równoległym wiązkom, doskonałej jakości projekcji gobo, precyzyjnego ruchu, płynnego mieszania kolorów CMY i dimmera oraz mnóstwa efektów, urządzenie pozwala na dużą kreatywność w pracy,

Specjalnie zaprojektowana lampa o mocy 470 W,  idealnie pasuje do najnowocześniejszego systemu optycznego. Ta konstrukcja zapewnia lśniący, krystalicznie czysty, ostry jak brzytwa promień, którego zoom można regulować od 1,8 do 42-stopni.

Zarówno statyczne, jak i obrotowe goba wyświetlają precyzyjne efekty w powietrzu oraz ostry, kontrastowy obraz na powierzchni.

Nowo zaprojektowana optyka może wytwarzać 12 różnych wiązek i efektów Flower. Wiązkę można również kształtować za pomocą innowacyjnej emulacji migawki, co dodatkowo tworzy zupełnie nową mieszankę treści i kreatywności.

Odwiedź także naszą wypozyczalnie. Zapewniamy niezawodny sprzęt i profesjonalną obsługę.  Systematyczne inwestycje pozwalają nam być liderem pod względem technologicznym, jak i pod względem ilości własnego sprzętu. Sprawdź ofertę Rental wypożyczalnia sprzętu