BLACKTRAX

BlackTrax – najnowocześniejszy na świecie system śledzenia obiektów w ruchu, w czasie rzeczywistym oraz w osiach X, Y, Z. Jest to urządzenie, które wraz z Media Serwerem Disguise umożliwia mapping 360° na ruchomych obiektach!

BlackTrax – PRZESUWAMY GRANICE WYOBRAŹNI!

Dla wszystkich obecnych i przyszłych klientów mamy coś zupełnie innowacyjnego i niespotykanego – wyprzedzający swoje czasy system BlackTrax.

System BlackTrax umożliwia śledzenie obiektów w czasie rzeczywistym oraz mapping 3d na ruchomych obiektach. Grupa TSE dysponuje tym systemem w ofercie wynajmu jako jedyna firma w Polsce. Możliwości BlackTrax ogranicza jedynie wyobraźnia. TSE gwarantuje efekt WOW na każdym evencie z użyciem tego systemu.

BlackTrax daje możliwość definiowania stref w przestrzeni wirtualnej, która jest odwzorowana w rzeczywistości. System (znaczniki i kamery) działa w podczerwieni, wspomagając się komunikacją radiową. Precyzyjnie definiuje położenie i ruch obiektu, po czym wykorzystuje tę informację do kontroli różnorodnych urządzeń: dźwięku przestrzennego, oświetlenia automatycznego, media serwerów i projekcji video oraz automatycznych kamer –  wszystko w czasie rzeczywistym!  Otwarty protokół wymiany danych pozwala na użycie serwera BlackTrax  do sterowania  różnymi systemami automatyki scenicznej.

RUCHOMY MAPPING 360°

BlackTrax usprawni przygotowanie i realizację najbardziej wymagających widowisk oświetleniowo – multimedialnych, jednocześnie umożliwiając uzyskanie efektów dotąd niespotykanych – na przykład realizację mappingu 360° na obiektach ruchomych, czy dynamiczną interakcję aktora z obrazem. Pozwala również na  inteligentne śledzenie obiektów w ruchu, w czasie rzeczywistym, zarówno światłem jak i multimediami, a także na przeniesienie projekcji na ruchome elementy scenografii lub postacie.

NIE TYLKO DUŻE PRODUKCJE

BlaxTrax świetnie sprawdza się w branży rozrywkowej – spektakle, koncerty, studia telewizyjne.

System jest mobilny, elastyczny i łatwy w obsłudze, tak aby spełnić wymagania również mniejszych produkcji.

TSE zakupiło system BlackTrax od Prolight Sp. z o.o. stając się jedyną firmą w Polsce posiadającą to urządzenie do realizacji eventów czy rentalu.

Na wszystkie szczegółowe, techniczne pytania bardzo chętnie odpwiadamy. Zadzwoń do nas! wyślij email! Na pewno pobudzimy twoją wyobraźnię.

Nasz specjalista systemu BLACKTRAX

Adam Kuznowicz tel. 603 137 061,

e-mail: adam.kuznowicz@tse.com.pl

Odwiedź także naszą wypożyczalnię. Zapewniamy niezawodny sprzęt i profesjonalną obsługę.  Systematyczne inwestycje pozwalają nam być liderem pod względem technologicznym, jak i pod względem ilości własnego sprzętu. Sprawdź ofertę naszej wypożyczalni.