AKCESORIA I ELEMENTY SCENICZNE

AKCESORIA I ELEMENTY SCENICZNE

.

Mobilny system lekkich aluminiowych konstrukcji służących do mocowania horyzontów, kotar, kulis, elementów graficznych, czy tworzenia tymczasowej zabudowy w pomieszczeniach. Możliwa jest wysokość od 1,5 m do  6 m

Pipe and Drape

system do zdalnego uwalniania zawieszonych kurtyn i innych elementów scenografii. Pozwala na błyskawiczne odsłonięcie produktu, sceny lub innych ukrytych elementów. Możliwe jestnpodłączenie do konsolety oświetleniowej.

Kabuki drop

Do wysłonięcia dużych i wysokich powierzchni, np. hal koncertowych lub wystawowych, oferujemy horyzonty o wysokości od 6 do 18 metrów. Standardowo proponujemy tkaninę czarną, posiadająca atest zabezpieczenia ppoż.

Kotary i horyzonty

System do mechanicznego odsłaniania i zasłaniania sceny przeznaczony do instalacji tymczasowych.  Możemy stworzyć scenę teatralna w dowolnym miejscu.  Działa z  każdą tkaniną z naszej oferty. Bezszelestny dzięki zastosowaniu teflonowych łożysk.

Kurtyny

System mobilnych szatni modułowych (moduł mieści 48 numerków). Obecnie nasza szatnia może obsłużyć do 2000 gości. Proponujemy transport i montaż modułów oraz obsługę szatni w trakcie wydarzenia.

Szatnie

Najazdy kablowe – to nieodzowny element wyposażenia każdej imprezy. Dysponujemy dużą ilością profesjonalnych najazdów firmy Adam Hall w różnych rozmiarach. Do hoteli i sal konferencyjnych proponujemy dyskretne najazdy w kolorze czarnym.

Najazdy kablowe