FLYPIX360

FLYPIX360 – nowe możliwości w tworzeniu scenografii multimedialnej.

Flypix 360 to piksel stworzony z kilku diod Led, zamkniętych w mlecznej kuli o średnicy 50mm. FlyPix zapewnia emisję światła 360 stopni co umożliwia tworzenie magicznych efektów 3D. Są dostępne w 3 metrowych sznurach, mocowane co 12 cm. W większej ilości służą do wyświetlania animacji graficznych i wideo.

FlyPix360 tworzą niecodzienne rodzaje ekranów LED, na których możemy wyświetlić te same grafiki, animacje i filmy co na konwencjonalnych ekranach i ścianach LED.  Dzięki temu, że z FlyPix360 możemy budować różne kształty i formy a widoczność wyświetlanych na nich obrazów może być za każdym razem inna, tworzą one niepowtarzalny efekt na każdym evencie.

System FlyPix360 otwiera nowe możliwości w tworzeniu scenografii multimedialnej. Umożliwia wyjście z multimedialnymi elementami w przestrzeń eventu, poza scenę. Można z niego tworzyć przedłużenie ścian ledowych, aranżować z jego pomocą przestrzeń eventu, tworzyć wideo-dekoracje.

Jest łatwy w montażu. Ma intuicyjny system sterowania, który pozwala szybko osiągnąć zakładane cele. Zintegrowany z innymi systemami staje się częścią wyreżyserowanego, multimedialnego show.

Dostępny w każdej ilości.

Na wszystkie szczegółowe, techniczne pytania bardzo chętnie odpowiadamy.

Zadzwoń do nas! wyślij email! Na pewno pobudzimy twoją wyobraźnię.

Łukasz Kubiak: 601 221 857

e-mail: lukasz.kubiak@tse.com.pl

Odwiedź także naszą wypozyczalnie. Zapewniamy niezawodny sprzęt i profesjonalną obsługę.  Systematyczne inwestycje pozwalają nam być liderem pod względem technologicznym, jak i pod względem ilości własnego sprzętu. Sprawdź ofertę Rental wypożyczalnia sprzętu