TECHNIKA SCENICZNA – KOMPLEKSOWA TECHNICZNA OBSŁUGA IMPREZ

Technika sceniczna to nasza pasja. Kompleksowa obsługa techniczna wydarzeń to nasza praca. Zapraszamy Was do naszego technologicznego świata. TSE dysponuje profesjonalnym sprzętem technicznym i audiowizualnym oraz  zgranym zespołem specjalistów, pasjonatów branży. Przez 20 lat zrealizowaliśmy prawie 100 000  różnego rodzaju imprez.

Mamy doświadczenie w technicznej obsłudze największych koncertów, pokazów mody, programów telewizyjnych jak i imprez firmowych, konferencji i mniejszych bankietów.

Stale podążamy za trendami w technice eventowej, aby móc zaproponować agencjom eventowym najnowocześniejsze rozwiązania oświetleniowe, multimedialne i nagłośnieniowe,  umożliwiające  tworzenie oryginalnych i efektownych realizacji.

Zobacz, jak w pigułce wyglada nasza praca przy montażu eventu:

Dostarczamy rozwiązania technologiczne dla agencji eventowych, koncertowych,  oraz innych organizatorów każdego wydarzenia:

Imprezy firmowe | Konferencje | Kongresy

Dla zleceniodawcy jest to zwykle najważniejsze wydarzenie roku. Dlatego też  do jego przygotowania i przeprowadzenia przywiązujemy największą wagę. Nasi realizatorzy czuwają nad scenariuszem, podczas gdy klient może w pełni poświęcić się merytorycznej stronie  eventu.
Pracownicy lub klienci lubią być zaskakiwani podczas takich spotkań – możemy wspomóc każde wydarzenie szeregiem nowatorskich rozwiązań.  Dzięki naszemu sprzętowi oraz technikom, otrzymasz scenografię multimedialną dostosowaną do tematyki i potrzeb spotkania, nawet przy niewielkich budżetach. Jesteśmy sprawdzonym partnerem technicznych dla wielu firm, od lat realizując kongresy i konferencje m.in. dla McDonald’s, ING, Bayer, Allianz, Nestle  i innych.

Produkcje telewizyjne

realizowane są obecnie w oparciu o najnowsze rozwiązania oświetleniowe i multimedialne.  TSE dysponując sporym zapleczem najnowocześniejszego sprzętu i doświadczoną ekipą  może zaoferować profesjonalne wsparcie realizatorom programów filmowych i telewizyjnych. Specyfika pracy „na planie” wymagająca  stuprocentowej sprawności sprzętu i bardzo sprawnej ekipy technicznej nie ma dla nas tajemnic. Do tej pory wspomagaliśmy takie produkcje jak: „Ale Mądrale”, „Kocham Cię Polsko”, „Postaw na Milion” i inne.

Gale i Premiery

dzięki ciągłym  inwestycjom  w sprzęt, jesteśmy w stanie zaproponować  twórcom wydarzenia wiele możliwości. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne oraz wysokiej klasy ekrany led, kurtyny diodowe, systemy multimedialne i oświetleniowe,  dzięki którym tworzymy unikatowe widowiska. Realizujemy uroczyste  gale na nowoczesnych mediaserwerach D3. Nasze sprzętowe nowości zapewnią efekt „wow” na każdej imprezie.

Festiwale i Koncerty

Koncert to już nie tylko gwiazda i jej muzyka – obecnie to wielkie show. Doskonały dźwięk oraz niepowtarzalna gra świateł – to ważne elementy udanego koncertu. Otrzymasz to u nas w  perfekcyjnej jakości, gdyż spełniamy ridery techniczne największych światowych gwiazd. Dostarczamy na koncerty również całą zabudowę sceniczną i zadaszenia plenerowe. Sprawna ekipa gwarantuje szybki i bezpieczny  montaż i demontaż sprzętu w ograniczonym czasie przy pełnej współpracy z ekipą techniczną gwiazdy. Przygotowywaliśmy sceny  oraz ich wyposażenie w multimedia, nagłośnienie, oświetlenie  dla wielu artystów na scenach w Polsce i za granicą,  m.in. Elton John, Sting, Black Eyed Peas, Queen & Adam Lambert, Joe Cocer, Scorpions, Armin Van Buren, Daft Punk, Andrea Bocelli, David Guetta.

Pokazy Mody

to wykwintne show , które musi być przygotowane z ogromną dbałością o szczegóły. Oświetlenie, które wydaje się nieskomplikowane na pierwszy rzut oka, wymaga ogromnej precyzji w ustawieniu i realizacji, tak by prezentowane kolekcje przedstawiały się jak najlepiej zgromadzonej publiczności i  w obiektywach  fotoreporterów. Organizowaliśmy od strony technicznej zarówno pokazy dla znanych marek jak i widowiska z udziałem kilkuset modelek np. Miss Polonia.

Targi i Ekspozycje

kreatywne wykorzystywanie technologii eventowej  przyczynia się do niepowtarzalnego charakteru każdego stoiska. Dostarczymy na  stoisko zarówno podstawowe wyposażenie, takie jak kratownice aluminiowe, wyciągarki, oświetlenie i nagłośnienie jak i również multimedialne atrakcje, np. podłogi ledowe, ekrany wysokiej rozdzielczości, dotykowe ekrany oraz wiele ciekawych interaktywnych rozwiązań  multimedialnych.

Wydarzenia Sportowe

zarówno te wielkie (np. dla Red Bull czy NIke) jak i mniejsze, są przez nas traktowane jako najważniejsze i jedyne w swoim rodzaju. To bardzo specyficzne realizacje, gdzie z jednej strony technika musi pozostać w cieniu i nie przeszkadzać atletom, a z drugiej strony musi zapewnić doskonały odbiór dla zgromadzonej widowni i widzów przed telewizorami. Realizujemy nie tylko obsługę oświetlenia, nagłośnienia, czy nowoczesnych multimediów, ale możemy zaproponować również relacje live i streaming z tych wydarzeń.

Widowiska i wydarzenia specjalne

Sylwester? Szczyt polityczny? Mapping 3D lub po po prostu Spotkania Teatralne? Zadaj nam pytanie – dostosujemy się do Twoich potrzeb!

TSE oferuje kompleksową obsługę techniczną Twojego wydarzenia.

Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie techniki scenicznej, począwszy od koncepcji wizualnej wydarzenia i  projektu technicznego wraz z obliczeniami inzynierskimi, wynajęcia podestów scenicznych, konstrukcji i trawersów  oraz  tradycyjnego oświetlenia, poprzez najnowocześniejsze urządzenia inteligentne , ekrany diodowe, projekcje na ekranach panoramicznych i automatykę sceniczną, aż po kompleksową produkcje techniczną eventu.

Zawsze oferujemy obsługę na najwyższym poziomie.  Dbamy o każdy szczegół, doradzamy kwestiach technicznych  i co ważne – staramy się być niewidoczni na Twoim wydarzeniu!

Odwiedź także naszą wypożyczalnię.  Zapewniamy niezawodny sprzęt i profesjonalną obsługę.  Systematyczne inwestycje pozwalają nam być liderem pod względem technologicznym, jak i pod względem ilości własnego sprzętu.  Sprawdź ofertę naszej wypożyczalni

2017-08-14 01.18.16 am