O NAS-doświadczenie w produkcji scenicznej

TSE – firma z 20-letnim doświadczeniem w produkcji scenicznej.

Grupa TSE powstała w 1996 roku. Jej założycielami oraz współwłaścicielami byli i są do dziś Łukasz Kubiak i Piotr Basek.

Firma TSE była prekursorem technicznej obsługi imprez w Polsce a tym samym współtworzyła polski rynek TECHNIKI sceniczno-eventowej od jego początków, zaraz po transformacji.

Jako jedna z pierwszych firm w tamtych czasach realizowała plenerowe pokazy laserowe, które były spektakularne, wyznaczały nowe trendy i były oznaką nowoczesności.

TSE również  jako pierwsza wprowadzała na polski rynek inteligentne urządzenia oświetleniowe.  Rozwijała się odpowiadając na zapotrzebowanie: sponsorowanych wydarzeń muzycznych, koncertów i imprez klubowych.

Rozwój branży MICE ( imprez i spotkań ) w Polsce to kolejny moment, który spowodował, rozszerzenie oferty TSE. Do profesjonalnego oświetlenia scenicznego dołączyły: multimedia, nagłośnienie oraz zadaszenia i konstrukcje estradowe.

SIŁĄ GRUPY TSE BYŁ i JEST NIE TYLKO NAJLEPSZEJ KLASY SPRZĘT, ale również doświadczeni specjaliści KTÓRZY TEN SPRZĘT OBSŁUGUJĄ.  Kreatywni ludzie z pasją, poszukujący nowych rozwiązań i kolejnych wyzwań, pracujący na nowoczesnych programach komputerowych  – to jej obecni współpracownicy.

Dziś TSE Grupa jest w gronie największych firm w branży. Posiada 2500 mkw  magazynu ze sprzętem estradowym i multimedialnym. Ciągłe inwestycje w nowoczesne technologie sceniczne oraz wysokiej klasy specjaliści gwarantują jej rozwój a tym samym możliwości obsługi wydarzeń nie tylko w Polsce.

założyciele firmy TSe i członkowie Zarządu TSE Grupa Sp.zo.o

Doświadczeni projekt managerowie i  realizatorzy  TSE  doradzą jaki sprzęt będzie idealnie dopasowany  do Twojego eventu i budżetu. Wspólnie z klientem przeanalizują założenia, cele i pojawiające się problemy, aby bezpiecznie zrealizować imprezę na najwyższym poziomie.   Obsługujemy rocznie kilkaset wydarzeń, znamy trendy i dostosowujemy do nich nasze projekty. 

Doświadczenie w produkcji scenicznej, kratywni pracownicy, kompleksowa usługa w zakresie techniki eventowej, ogromny magazyn sprzętu oraz nowoczesne rozwiązania audiowizualne to ZALET Grupy TSE.

Odwiedź także naszą wypożyczalnię. Zapewniamy niezawodny sprzęt i profesjonalną obsługę.   Systematyczne inwestycje pozwalają nam być liderem pod względem technologicznym, jak i pod względem ilości własnego sprzętu. Sprawdź ofertę naszej wypożyczalni

eRental

Pracujemy na nowoczesnych programach komputerowych, które pozwalają z największą dokładnością zaplanować, zwizualizować i kontrolować   wydarzenie.

Zintegrowany system do zarządzania  logistyką, magazynem, oferowania.
Program do wizualizacji oświetlenia widowiskowego i architektonicznego.
Program do wielowymiarowego wspomagania projektowania
Przyjazny program służący do modelowania 3d.

Program do obliczania jasności projektorów, wielkości obrazu i parametrów optycznych.

Program do trójwymiarowego projektowanie pokrycia obiektów dźwiękiem.
Sterowanie i kontrola wielokanałowego nagłośnienia, w czasie rzeczywistym. 
Program do trójwymiarowego projektowanie pokrycia obiektów dźwiękiem.