Follow-Me w TSE Grupa

Follow-Me to system umożliwiający zdalne śledzenie światłem obiektów na scenie. Innowacyjność sytemu polega na tym, że śledzenie może odbywać się jednocześnie, za pomocą wielu urządzeń dowolnego producenta, z różnych kierunków.

Follow-Me jest prosty w obsłudze. Po skonfigurowaniu sytemu rola operatora, polega na namierzaniu obiektu i prowadzeniu go za pomocą niewielkiego kontrolera.

Oprogramowanie jest kompatybilne z dowolnym systemem oświetlenia. Urządzenia oświetleniowe można przypisać do sytemu w czasie rzeczywistym. System współpracuje z dowolną konsoletą oświetleniową.

Follow-Me to system:

  • zapewniający doskonałą widoczność wykonawców na scenie

  • zdalnie śledzący, za pomocą wielu urządzeń oświetleniowych, dowolną liczbę wykonawców

  • obsługujący wszystkie typy urządzeń

  • kompatybilny z każdą, zaprojektowaną scenografią oświetleniową

Pierwszy raz użyliśmy Follow-Me podczas realizacji koncertu finałowego Junior Eurovision Song Contest 2019.

System okazał się być prosty w obsłudze i niezawodny. Używaliśmy 6  konsol do prowadzenia 6 niezależnych celów, oraz 7 konsoli w backupie. 2 techników skalibrowało system w 24 godziny, następnie podczas prób wprowadzone zostały drobne poprawki i tak przygotowane urządzenia pracowały bez najmniejszych kłopotów do końca realizacji. Do prowadzenia wykonawców realizator oświetlenia używał wielu urządzeń oświetleniowych. Z kierunków frontowych i bocznych były to głownie Sceniusy Profile, a kontrowych również Mac Quantum.

Dzięki rozbudowanym możliwościom integracji FollowMe z konsoletami GrandMa, operator czuwający nad ekspozycją  artystów mógł w każdej chwili płynnie korygować zmiany w jasności spowodowane przez zmianę pozycji wykonawców na bardzo rozległej scenie konkursowej.

Follow Me został pozytywnie odebrany przez ekipę realizatorów. Został uznany za narzędzie pozwalające dokładnie dopracować oświetlenie frontowe wykonawców oraz optymalnie i elastycznie wykorzystywać zainstalowane urządzenia.

Zadzwoń lub wyślij e-mail!

Zapraszamy do naszego

technologicznego świata.

Informacje techniczne:

Marcin Kałużyński: tel. +48 793949857

e-mail: marcin@tse.com.pl

Informacje handlowe, oferta:

Łukasz Kubiak

e-mail: kubiak@tse.com.pl

Odwiedź także naszą wypozyczalnie. Zapewniamy niezawodny sprzęt i profesjonalną obsługę.  Systematyczne inwestycje pozwalają nam być liderem pod względem technologicznym, jak i pod względem ilości własnego sprzętu. Sprawdź ofertę Rental wypożyczalnia sprzętu