Streaming live!

Streaming live! Wideo konferencje, kongresy a nawet gale i premiery produktowe on-line. Czy to będzie hit naszych czasów? Warto się nad tym zastanowić ale już widać, że tak!

Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne do zrealizowania każdego typu wydarzenia on-line. Jesteśmy w stanie zarówno profesjonalnie zarejestrować wydarzenie, konferencję, prelekcję, warsztat czy szkolenie jak również wykonać jego streaming live do sieci, we wskazanym miejscu (stronie www, profilu na FB, kanale You Tube czy innej platformie) dostępnym tylko dla zaproszonych odbiorców lub publicznym.

Dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami techniki scenicznej, które mogą uatrakcyjnić w odbiorze transmitowane wydarzenie, na przykład:

 • kamery 360 stopni – dają odbiorcom poczucie, że są wewnątrz wydarzenia.
 • system Follow-Me – pozwoli na lepszą ekspozycję prelegenta, wykonawcy, prowadzącego.  System współpracuje z każdym zastanym systeme oświetleniowym.
 • technologię wirtualnego studia 3D
 • dwa studia produkcyjne

W naszych realizacjach wykorzystujemy różne platformy i serwery do realizacji streamingów od najbardziej niezawodnych i popularnych takich jak vimeo, zoom, Vmix do bardziej zaawanasowanych.

W razie potrzeby korzystamy z sytemu płatnych transmisji live, dzięki, któremu możliwa jest pełna monetyzacja streamingu z wydarzenia na dokładnie takiej samej zasadzie jak się to dzieje podczas imprezy biletowanej.

NASZA USŁUGA PRODUKCJI, REJESTRACJI I STREAMINGU LIVE JEST KOMPLEKSOWA.

Udostępniamy kompleksowe rozwiązania:

 • tworzymy dedykowane wydarzeniom strony informacyjne,
 • zapewniamy system rejestracji i sprzedaży uczestnictwa w wydarzeniu online oparty o najpopularniejszych metodach płatności
 • produkujemy wydarzenie w zakresie realizacji scenicznej.
 • udostępniamy dwa studia produkcyjne oraz wirtualne studio 3D WIECEJ 
 • rejestrujemy wydarzenia za pomocą najnowocześniejszego sprzętu, adekwatnego do potrzeb.
 • zapewniamy emisję wydarzenia na specjalnie zabezpieczonych serwerach
 • zapewniamy i obsługujemy platformę do realizacji działań aktywizujących publiczność takich jak: ankiety, pytania, quizy i inne
 • zapewniamy wsparcie merytorczne i techniczne na kazdym etapie produkcji

Mamy technologię, doświadczenie, ludzi i nowoczesny sprzęt by wyprodukować, zarejestrować i przeprowadzić streaming live każdego wydarzenia.

Zapewnaimy dwa, nowoczesne Studia Produkcyjne, czytaj więcej o ICH wyposażeniu tutaj:

Profesjonalna organizacja, rejestracja i streaming live wydarzezń do sieci, daje całe spektrum nowych możliwości komunikacji z odbiorcą on-line:
 • umożliwia jednoczesne oddziaływanie na emocje odbiorców jak i przekazywanie im twardych, merytorycznych danych oraz zbieranie informacji metrycznych o odbiorcach i ich preferencjach
 • daje możliwość kilkukrotnego oglądania udostępnionych materiałów, również w późniejszym czasie, dlatego warto by wydarzenie było przygotowane wg scenariusza i miało dobrą oprawę wizualną
 • oprawa graficzna prelekcji, pokazów, panlei może mieć ciekawszą formę niż podczas konwencjonalnego wystąpienia na scenie (wirtualne studio 3d) i może stanowić samodzielny materiał wideo.
 • komentowanie na żywo bieżących treści, głosowanie i inne formy komunikacji dwukierunkowej umożliwiają zbadanie potencjału odbiorców, lepsze dopasowanie, prezentację i zapamiętywanie treści, na których zależy organizatorom.

Przykłady naszych realizacji, w trakcie których odpowiadaliśmy za realizację techniczną, w tym za rejestrację i streaming live.

Konferencja dla firmy Skanska. Zlecenie od Agencji Rival Group

Kompleksowa obsługa techniczna wydarzenia oraz rejestracja i streaming konferencji na prywatną platformę wskazaną przez klienta, dla 200 – 500 osób

Konferencja Forum 2019 dla Orange Polska. Zlecenie od JET EVENTS.

Kompleksowa obsługa techniczna wydarzenia oraz rejestracja i streaming konferencji na prywatną platformę wskazaną przez klienta, dla 300 – 500 osób

Audi Night – Premiera Audi Q8. Zlecenie od Agencji Zero 2.

Kompleksowa obsługa techniczna wydarzenia oraz rejestracja i streaming konferencji na prywatną platformę wskazaną przez klienta, dla 300 – 500 osób

Zobacz też