PRACA

NASZĄ PRZEWAGĄ SĄ LUDZIE!

SIŁĄ GRUPY TSE JEST NIE TYLKO NAJLEPSZEJ KLASY SPRZĘT, ale również doświadczeni specjaliści KTÓRZY TEN SPRZĘT OBSŁUGUJĄ.  Kreatywni ludzie z pasją, poszukujący nowych rozwiązań i kolejnych wyzwań, pracujący na nowoczesnych programach komputerowych  – to nasi obecni współpracownicy.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Młodszy technik multimediów oraz

Młodszy realizator multimediów

Poszukujemy osób:

– pracowitych, którym zależy na jakości wykonywanej pracy

– myślących i pomocnych

– bez nałogów przeszkadzających w pracy

– lubiących i mogących pracować w godzinach nocnych oraz w czasie kiedy inni świętują

– znających język angielski w stopniu podstawowym/komunikatywnym

– doświadczenie zawodowe oraz znajomość zagadnień elektrycznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

– stałą współpracę po ukończonych i zaliczonych szkoleniach wstępnych

– szkolenia wewnętrzne

– pracę w kraju i zagranicą

– możliwość rozwoju oraz dostęp do nowoczesnych technologii scenicznych

– wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności

Zadaniem osób pracujących w charakterze młodszy technik multimediów jest: załadunek, montaż, demontaż, rozładunek oraz obsługa urządzeń multimedialnych w trakcie wydarzeń specjalnych, koncertów, festiwali, kongresów i konferencji.

Zadaniem osób pracujących w charakterze młodszy realizator multimediów jest: załadunek, montaż, demontaż, rozładunek oraz realizacja multimediów w trakcie wydarzeń specjalnych, koncertów, festiwali, kongresów i konferencji.

Wszystkich chętnych prosimy o nadsyłanie swoich CV na adres: praca@tse.com.pl, do 08.12.2019 roku. Prosimy wpisać w temacie wiadomości nazwę stanowiska, którym jesteście zainteresowani.

Nie zapomnijcie również dopisać w CV klauzuli poufności, bez niej Wasze CV nie będzie mogło być rozpatrywane: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TSE Grupa Sp.zo.o w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”

Następnie zapraszamy wszystkich, którzy nadesłali zgłoszenia na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 09.12.o godz. 11.00 w siedzibie naszej firmy, w Pruszkowie. Data spotkania może ulec zmianie, dlatego sprawdzajcie maile i naszą stronę internetową.

Na tym spotkaniu dowiecie się co dalej…

W razie pytań piszcie maile na adres biuro@tse.com.pl