TABLED nowy pomysł na oświetlenie stołów podczas eventów

TSE Grupa wprowadziła do swojej oferty TABLED nowoczesny, bezprzewodowy, prosty w obsłudze system oświetlenia stołów podczas eventów.

Najważniejszym atutem oferowanego przez nas systemu lamp stolikowych TABLED jest sterowanie za pomocą DMX lub dedykowanego pilota. Bezinwazyjny, łatwy montaż sprawia, że system nadaje się do samodzielnego użycie przez klienta.

Ogromną zaletą TABLED jest możliwość oświetlenia stołu bankietowego, mocnym światłem, nie zaburzając przy tym koncepcji oświetleniowej a tym samym atmosfery całego wydarzenia.

System oświetlenia TABLED dzięki sterowaniu za pomocą DMX może działać jako samodzielne oświetlenie stołowe lub stanowić wyreżyserowaną część spektakularnego oświetlenia całego wydarzenia.

Oświetlenie TABLED przeznaczone jest do standardowych okrągłych stołów gastronomicznych o średnicy 160-180 cm, ale nie tylko. Równie dobrze sprawdza się jako oświetlenie innego rodzaju stołów.

TABLED-y wraz z akcesoriami pakowane są w specjalne TABLEDPAKI. Umożliwia to ich łatwe przechowywanie i przewożenie.

Każdy TABLED wyposażony jest w magnes neodymowy wbudowany w nóżkę i jest mocowany do metalowej podstawy, którą łatwo przykryć obrusem.

Źródło światła zastosowane w TABLED to kolorowe diody LED RGBW z zasięgiem 360 stopni.

Urządzenia te zasilane są za pomocą akumulatora. Czas pracy akumulatora w pełnym trybie to 9 godzin. Czas ładowanie akumulatorów to 4 godziny. Wymiary (SxWxG): 140x307x220mm. Waga: 1,18 kg.

Na wszystkie szczegółowe pytania techniczne bardzo chętnie odpowiadamy.

Zadzwoń do nas! wyślij email! Na pewno pobudzimy twoją wyobraźnię.

Łukasz Kubiak: 601 221 857

e-mail: lukasz.kubiak@tse.com.pl

Odwiedź także naszą wypozyczalnie. Zapewniamy niezawodny sprzęt i profesjonalną obsługę.  Systematyczne inwestycje pozwalają nam być liderem pod względem technologicznym, jak i pod względem ilości własnego sprzętu. Sprawdź ofertę Rental wypożyczalnia sprzętu