Pro Video Stick – ultracienkie listwy video

PRO VIDEO STICK (PVS) – nowy sprzęt w ofercie TSE

Pro Video Stick PVS to ultracienkie listwy led z możliwością wyświetlania obrazu i video. Zostały  zaprojektowane przez TSE na bazie produktów firmy Xeos.

Pro Video Sticks służą do niebanalnego wyświetlania video i animacji. Można je stosować na kilkanaście sposobów. Są idealnym rozwiązaniem na małe konferencje, jak również gale czy wielkie koncerty. Intuicyjny system sterowania pozwala szybko zrealizować zakładane efekty.

PVC mogą podkreślać scenografię, stanowić przedłużenie ścian diodowych i elementów sceny, a także tworzyć animacje w przestrzeni. Dzięki specjalnym uchwytom można z nich tworzyć formy 2D i 3D. Dodatkowo, diody zastosowane w PVS są na tyle mocne, że podświetlać mogą elementy scenograficzne lub dmuchane.

PVS są cienkie (20 mm x 22mm) i lekkie – dzięki temu łatwe i szybkie w montażu. Pozostają przy tym mocne konstrukcyjnie i – co najważniejsze – samonośne. Urządzenia zostały tak skonstruowane, aby okablowanie było ukryte, same diody natomiast znajdują się pod specjalnie zaprojektowanym kloszem, dzięki czemu stają się niewidoczne, kiedy nie świecą.

Jest to unowocześniona, łatwiejsza i lżejsza wersja podobnych urządzeń na rynku, które TSE proponuje w bardzo konkurencyjnej cenie.

Odwiedź także naszą wypozyczalnie. Zapewniamy niezawodny sprzęt i profesjonalną obsługę.  Systematyczne inwestycje pozwalają nam być liderem pod względem technologicznym, jak i pod względem ilości własnego sprzętu. Sprawdź ofertę Rental wypożyczalnia sprzętu