TECHNIQUE

Oświetlenie

TSE IS ONE OF THE OLDEST COMPANIES ON THE PROFFESIONAL STAGE AND TELEVISION LIGHTING MARKET.

Our company is the industry leader. We have top-shelf equipment and at least a few copies of each device in our warehouse. In 20 years, we worked on thousands of amazing projects. We use a professional WYSIWYG program for designing.

We can prepare a project with equipment arrangement and a visualization of lighting including beam angle, lamp power, weight and other parameters.

Multimedia

Wizualizacje multimedialne, materiały video i projekcje emitowane na wszelkiego rodzaju nośnikach stały się głównym elementem scenograficznym, stanowiącym o atrakcyjności eventu. Inwestujemy w sprzęt najlepszych producentów. Pracujemy na doskonałych narzędziach do realizacji obrazu , jak Ascender 48 w połączeniu z mikserem Vertige,  niezawodny software  Dataton Watchout oraz najnowocześniejszy obecnie media serwer D3.

Rozmawiamy z klientem, aby poznać oczekiwania i dzięki temu sprostać wymaganiom. Znamy nowinki technologiczne i z przyjemnością zrealizujemy je na Twoim evencie. W ostatnim czasie zostaliśmy właścicielami unikatowego na skalę europejską i jedynego w Polsce systemu BlackTrax

Nagłośnienie

W naszej ofercie znajdują się systemy nagłośnienia o różnej mocy i wielkości. Oferujemy w pełni profesjonalny asortyment, który nagłośni zarówno koncert jak i konferencję.   Posiadamy specjalistyczną wiedzę oraz najwyższej klasy urządzenia technologii nagłośnieniowej, co gwarantuje profesjonalną obsługę.

Sceny i Zadaszenia

Posiadamy kompletna gamę zadaszeń estradowych z kompletnym wyposażeniem ( stanowiskiem FOH, Monitor, oraz workwingami o modułowych wymiarach). Możemy zaproponować kameralne konstrukcje kopułowe , standardowe dachy 12 x 10m, lub 15 x 12m, aż po największe w Polsce zadaszeni bazujące na konstrukcji aluminiowej Superbeam o wymiarach wewnętrznych 24 x 18 m i całkowitej powierzchni sceny ponad 600 m2.

Oferujemy również pełen zestaw konstrukcji aluminiowych w kolorze czarnym, łącznie z pełną gamą kół aluminiowych od 3 do 20 m średnicy.

Elementy Sceniczne

.

Wypożyczalnia

Wypożyczalnia e-Rental powstała w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie wynajmem sprzętu. Nasza oferta skierowana jest do firm działających już na rynku, ale również sporadycznie potrzebujących sprzętu. e-Rental to kolejna część firmy TSE Grupa, a dzięki tej przynależności, macie Państwo pewność że sprzęt w naszej ofercie, faktycznie pochodzi z naszego, a nie wirtualnego magazynu i jest dostępny natychmiast. Dzięki bogatej gamie urządzeń, konstrukcji i akcesoriów, można u nas wypożyczyć wszystko co jest potrzebne do uzupełnienia Państwa oferty, lub dla zapewnienia kompletnego zestawu techniki.