TECHNIKA

Oświetlenie

TSE to jedna z najdłużej działających na polskim rynku firm wyspecjalizowanych w profesjonalnym oświetleniu scenicznym i telewizyjnym.

Od początku pozostajemy liderami w branży. Posiadamy sprzęt z najwyższej półki. Każde urządzenie  jest u nas dostępne w co najmniej kilku egzemplarzach. Po 20 latach  możemy poszczycić się tysiącami prestiżowych realizacji.

Używamy profesjonalnego narzędzia do projektowania oświetlenia WYSIWYG. Na Twoje wydarzenie przygotujemy  projekt rozmieszczenia urządzeń oraz komputerową wizualizację oświetlenia uwzględniającą m.in.  kąta świecenia, mocy lampy, wagi i innych parametrów.

Multimedia

Wizualizacje multimedialne, materiały video i projekcje emitowane na wszelkiego rodzaju nośnikach stały się głównym elementem scenograficznym, stanowiącym o atrakcyjności eventu. Inwestujemy w sprzęt najlepszych producentów. Pracujemy na doskonałych narzędziach do realizacji obrazu , jak Ascender 48 w połączeniu z mikserem Vertige,  niezawodny software  Dataton Watchout oraz najnowocześniejszy obecnie media serwer D3.

Rozmawiamy z klientem, aby poznać oczekiwania i dzięki temu sprostać wymaganiom. Znamy nowinki technologiczne i z przyjemnością zrealizujemy je na Twoim evencie. W ostatnim czasie zostaliśmy właścicielami unikatowego na skalę europejską i jedynego w Polsce systemu BlackTrax

Nagłośnienie

W naszej ofercie znajdują się systemy nagłośnienia o różnej mocy i wielkości. Oferujemy w pełni profesjonalny asortyment, który nagłośni zarówno koncert jak i konferencję.   Posiadamy specjalistyczną wiedzę oraz najwyższej klasy urządzenia technologii nagłośnieniowej, co gwarantuje profesjonalną obsługę.

Sceny i Zadaszenia

Posiadamy kompletna gamę zadaszeń estradowych z kompletnym wyposażeniem ( stanowiskiem FOH, Monitor, oraz workwingami o modułowych wymiarach). Możemy zaproponować kameralne konstrukcje kopułowe , standardowe dachy 12 x 10m, lub 15 x 12m, aż po największe w Polsce zadaszeni bazujące na konstrukcji aluminiowej Superbeam o wymiarach wewnętrznych 24 x 18 m i całkowitej powierzchni sceny ponad 600 m2.

Oferujemy również pełen zestaw konstrukcji aluminiowych w kolorze czarnym, łącznie z pełną gamą kół aluminiowych od 3 do 20 m średnicy.

Elementy Sceniczne

.

Wypożyczalnia

Wypożyczalnia e-Rental powstała w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie wynajmem sprzętu. Nasza oferta skierowana jest do firm działających już na rynku, ale również sporadycznie potrzebujących sprzętu. e-Rental to kolejna część firmy TSE Grupa, a dzięki tej przynależności, macie Państwo pewność że sprzęt w naszej ofercie, faktycznie pochodzi z naszego, a nie wirtualnego magazynu i jest dostępny natychmiast. Dzięki bogatej gamie urządzeń, konstrukcji i akcesoriów, można u nas wypożyczyć wszystko co jest potrzebne do uzupełnienia Państwa oferty, lub dla zapewnienia kompletnego zestawu techniki.