EVENTY ONLINE

EVENTY ONLINE TO SZANSA NIE ZAGROŻENIE!

Sprawdź jak możemy Ci pomóc aktywnie działać na rynku eventów w trakcie trwającej pandemii.

Nie musisz rezygnować z co rocznych podsumowań, świątecznych i karnawałowych party czy odbywających się cyklicznie konferencji i kongresów. Damy Ci narzędzia i pomożemy przygotować Twoje wydarzenie online tak by angażowało publiczność, pozostawiało niezapomniane wrażenia i przede wszystkim pozwalało na bezpośrednią komunikację z klientami i pracownikami.

Dlatego ZAPISZ SIĘ na indywidualne spotkanie prezentujące technologię, która pomoże Ci sprawić by Twoje wydarzenie online nie było wyłącznie transmisją w sieci.

Dysponujemy wieloma narzędziami by w sposób kompleksowy pomóc Ci zorganizować event online.

  • Uruchomiliśmy dwa studia produkcyjne,
  • Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do rejestracji i streamingu wydarzeń.
  • Wdrożyliśmy technologię wirtualnej produkcji pozwalającej realizować wydarzenie w rozszerzonej rzeczywistości.
  • Obsługujemy platformę, która pozwala na łatwe zarządzanie treścią w trakcie eventu oraz na interakcję i aktywizację publiczności.
  • Mamy doświadczenie, które pozwala nam przeprowadzić bardzo rozbudowane wydarzenia i złożone streamingi.

W związku z tym chemy zaprezentować Ci nasze możliwości podczas spotkania po to byś mógł/mogła realizować zjawiskowe wydarzenia online.

Dlatego KLIKNIJ i zostaw kontakt do siebie. Umówimy się z Tobą na indywidulane spotkanie-prezentacyjne w trakcie, którego otrzymasz dużo ciekawych wskazówek i inspiracji.

Masz klientów, którzy co roku organizowali z Tobą bale karnawałowe, gale, kongresy czy konferencje? A może sam jesteś odpowiedzilny za organizację wyjątkowych eventów…

Przestań myśleć, że w tym roku już nic nie zorganizujesz a przyszłym będzie jeszcze gorzej! Po pierwsze wykorzystaj możliwości jakie daje internet, po drugie zacznij działać! Może okaże się, że własnie teraz zorganizujesz najważniejszy event w swoim życiu!

Zapisz się na spotkanie, porozmawiaj z nami, stwórz swoją ofertę eventów online i…. działaj! Bo w zmieniającej się rzeczywistości jest czas na zdobywanie nowych kompetencji.