Stanowisko branży MICE ws. koronawirusa SARS-Cov-2

Apelujemy o partnerstwo, otwartą komunikację oraz wsparcie.

Jako firma z branży techniki scenicznej i eventowej, obsługująca rynek wydarzeń specjalnych w Polsce i zagranicą oraz członek Stowarzyszenia Branży Eventowej – SBE, prezentujemy i wspieramy wypracowane stanowisko branży MICE ws. koronawirusa SARS-cov-2.

Jesteśmy dostawcą sprzętu oraz usług dla agencji i organizatorów wydarzeń specjalnych: festiwali, koncertów, spotkań biznesowych dlatego los naszej firmy i firm nam podobnych oraz naszych pracowników jest powiązany z losem całej branży MICE w Polsce.

Dołączamy się do apelu, zaprezentowanego w złączonym poniżej stanowisku, którego adresatem są zarówno instytucje państwowe, jak i sektor prywatnych zleceniodawców (korporacje, prywatne firmy etc.), o partnerstwo w tej kryzysowej sytuacji, otwartą komunikację oraz wsparcie.

Wszystkim nam zależy na jak najszybszym wypracowaniu i wdrożeniu rozwiązań, dzięki którym branża organizacji wydarzeń i wyjazdów będzie mogła przetrwać trudny czas, a po normalizacji sytuacji niezwłocznie wrócić do pracy, oferując klientom niezmiennie usługi na najwyższym poziomie.

Zapoznaj się ze stanowiskiem i podpisz petycję ✍️