STUDIO MOBILNE

TSE STUDIO – to mobilne, nowoczesne studio produkcyjne.

Zapewniamy możliwość zrealizowania, zarejestrowania i transmisji każdego eventu: debaty, konferencji, gali, spotkania biznesowego z dowolnego, wskazanego przez Was miejsca. Wszystko jedno czy będzie ono w Warszawie czy innym mieście, w pomieszczeniu zamkniętym czy w plenerze.

Starając się zrozumieć potrzeby organizatorów, którzy przenoszą coraz śmielej  swoje eventy do sieci w naszej ofercie znalazło się mobilne Studio produkcyjne, w którym zapewniamy gotowe rozwiązania techniczne do produkcji, rejestracji i streamingu wydarzeń do sieci. Jego zaletą jest to, że możemy go używać w dowolnym miejscu na świecie. Co w przypadku coraz częściej realizowanych wydarzeń hybrydowych okazuje się strzałem w dziesiątkę.

Oferujemy realizację prostych konferencji i szkoleń jak również zaawansowanych technologicznie produkcji telewizyjnych, pokazów mody, premier produktowych czy eventów integracyjnych.

W trakcie realizacji eventu hybrydowego/online z wykorzystaniem MOBILNEGO STUDIA zapewniamy:

 • nowoczesną technikę sceniczną
 • profesjonalną realizacje kamerową,
 • streaming
 • platformę do zarządzania i interakcji z publicznością
 • wsparcie na każdym etapie przygotowania i realizacji eventu.

W szczególności oferujemy: 

 • każdej wielkości green screen,
 • wysokiej rozdzielczości ekrany LED , w tym podłogę LED
 • technologię pozwalającą przenieść wydarzenia do wirtualnego świata 3d (AR),
 • światło efektowe,
 • nowoczesne systemy do realizacji scenografii multimedialnej,
 • nagłośnienie
 • narzędzia i serwery do realizacji skomplikowanych połączeń i transferu danych.

Nie ograniczamy naszych klientów dedykowaną, stale tą samą przestrzenią studyjno-eventową. Mobilne Studio Produkcyjne może być wszędzie!

PRZEWAGA MOBILNEGO STUDIA PRODUKCYJNEGO

WYPOSAŻENIE 

W tworzonym przez nas Mobilnym Studio, każdorazowo zapewniamy nowoczesne rozwiązania techniki scenicznej, systemy multimedialne i oświetleniowe, scenografię i meble oraz profesjonalną rejestrację kamerową z wykorzystaniem: kamer 4K stacjonarnych, PTZ, steadicam, kranu kamerowego oraz panoramicznej realizacji 360°.

BEZPIECZNA TRANSMISJA DO SIECI

Realizujemy transmisję w jakości HD, w dowolnej wersji językowej. Udostępniamy łącze światłowodowe o przepustowości 1GB. Transmisję rejestrujemy na serwerze i udostępniamy raporty statystyczne.

MOBILNOŚĆ I DOPASOWANIE

Dzięki temu, że możemy, nasze mobilne studio odtworzyć w każdej lokalizacji i warunkach, zostawiamy organizatorom wybór przestrzeni eventowej. Eventy realizowane z naszym, moblinym studiem są wyjątkowe za każdym razem mogą wyglądać inaczej.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Atutem TSE STUDIO jest nie tylko profesjonalne wyposażenie techniczne ale również wysokiej klasy specjaliści, z którymi współpracujemy. Zapewniamy: reżysera obrazu, grafików, ekipę techniczną i realizatorską; wykonujemy grafiki, animacje, plansze i belki. Jesteśmy przygotowani by kompleksowo wspomagać naszych klientów na każdym etapie przygotowania i realizacji wydarzeń w sieci.

MOC WIRTUALNEGO STUDIA 3D

Jedną z podstawowych cech wydarzeń organizowanych w świecie wirtualnym jest to, że nie poddają się one reugłom czasu i przestrzeni, które znamy ze świata realnego. Dlatego możemy dowolnie komponować otoczenie, w którym odbywa się event. Bardzo pomaga w tym oferowana przez nas technologia tworzenia wirtualnej scenografii 3D, która służy do kreowania najróżniejszych efektów specjalnych. W obu naszych studiach oferujemy możliwość zrealizowania wydarzenia live za pomocą technologii nakładania na siebie dwóch światów: świata realnego, rejestrowanego za pomocą kamer na green screenie oraz wyrenderowanego za pomocą programów graficznych świata 3d. Tworzymy w ten sposób rodzaj rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality), która zabiera widzów w dowolne miejsce na świeci i w wyobraźni.

INTERAKCJA Z WIDZAMI

By event online przyniósł oczekiwane rezultaty nie może być ograniczony do samej transmisji w internecie. Oferujemy duży wachlarz możliwości aktywizacji publiczności oraz interakcji za pomocą platformy Meeting15, której jesteśmy autoryzowanym operatorem oraz innych narzędzi i programów internetowych. Zapewniamy w trakcie naszych realizacji możliwość: rejestracji, moderowanych pytań i odpowiedzi, przeprowadzenia ankiet, quizów, egzaminów, teleturniejów oraz wielu innych pomysłów na aktywizowanie publiczności.

BEZPIECZEŃSTWO SANITARNE

Podczas korzystania ze Studia wdrażamy procedury i aktualnie obowiązujące wytyczne dotyczące bezpieczeństwa sanitarnego w odniesieniu do funkcjonowania i organizacji: planów filmowych, wydarzeń i zgromadzeń publicznych w czasie pandemii Covid-19.

KONTAKT:

pytania o szczegółową ofertę wyślij na: kubiak@tse.com.pl lub biuro@tse.com.pl lub zadzwoń tel. 601 221 857