TSE STUDIO

TSE STUDIO – nowoczesne studio produkcyjne.

Starając się zrozumieć potrzeby organizatorów, którzy przenoszą swoje eventy do sieci, stworzyliśmy Studio produkcyjne, w którym zapewniamy gotowe rozwiązania techniczne do produkcji, rejestracji i streamingu wydarzeń do sieci.

TSE STUDIO TO TERAZ DWA STUDIA

TSE Studio to dwie, nowoczesne, profesjonalnie wyposażone przestrzenie studyjne z ogromnym potencjałem.

Zapewniamy w nich w zależności od potrzeb: green screen, technologię pozwalającą przenieść wydarzenia do wirtualnego świata 3d (AR), światło efektowe, wysokiej rozdzielczości tylni ekran i podłogę LED oraz wszystkie nasze nowoczesne systemy do realizacji scenografii multimedialnej.

Oferujemy realizację prostych konferencji i szkoleń jak również zaawansowanych technologicznie produkcji telewizyjnych, pokazów mody, premier produktowych czy eventów integracyjnych.

W trakcie realizacji zapewniamy oprócz nowoczesnej techniki scenicznej również profesjonalną realizacje kamerową, streaming oraz platformę do zarządzania i interakcji z publicznością.

STUDIO 1 – zlokalizowane w Pruszkowie. Oferujemy w nim ponad 140 m2 powierzchni zdjęciowej oraz około 100 m2 pwierzchni przeznaczonej na garderoby, charakteryzatornię, biuro oraz hall wejściowy.

STUDIO 4  zlokalizowane w Warszwie, na Ursynowie.  Oferujemy w nim 200 m2 powiechni zdjęciowej oraz około 200 m2 powierzchni przeznaczonej na garderoby, chrakteryzatornię, biuro oraz sale produkcyjne

WYPOSAŻENIE STUDIA

Studia wyposażone są kompleksowo. Zapewniamy w nich nowoczesne rozwiązania techniki scenicznej, systemy multimedialne i oświetleniowe, scenografię i meble oraz profesjonalną rejestrację kamerową z wykorzystaniem: kamer 4K stacjonarnych, PTZ, steadicam, kranu kamerowego oraz panoramicznej realizacji 360°.

BEZPIECZNA TRANSMISJA DO SIECI

Realizujemy transmisję w jakości HD, w dowolnej wersji językowej. Udostępniamy łącze światłowodowe o przepustowości 1GB. Transmisję rejestrujemy na serwerze i udostępniamy raporty statystyczne.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Atutem TSE STUDIO jest nie tylko profesjonalne wyposażenie techniczne ale również wysokiej klasy specjaliści, z którymi współpracujemy. Zapewniamy: reżysera obrazu, grafików, ekipę techniczną i realizatorską; wykonujemy grafiki, animacje, plansze i belki. Jesteśmy przygotowani by kompleksowo wspomagać naszych klientów na każdym etapie przygotowania i realizacji wydarzeń w sieci.

MOC WIRTUALNEGO STUDIA 3D

Jedną z podstawowych cech wydarzeń organizowanych w świecie wirtualnym jest to, że nie poddają się one reugłom czasu i przestrzeni, które znamy ze świata realnego. Dlatego możemy dowolnie komponować otoczenie, w którym odbywa się event. Bardzo pomaga w tym oferowana przez nas technologia tworzenia wirtualnej scenografii 3D, która służy do kreowania najróżniejszych efektów specjalnych. W obu naszych studiach oferujemy możliwość zrealizowania wydarzenia live za pomocą technologii nakładania na siebie dwóch światów: świata realnego, rejestrowanego za pomocą kamer na green screenie oraz wyrenderowanego za pomocą programów graficznych świata 3d. Tworzymy w ten sposób rodzaj rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality), która zabiera widzów w dowolne miejsce na świeci i w wyobraźni.

INTERAKCJA Z WIDZAMI

By event online przyniósł oczekiwane rezultaty nie może być ograniczony do samej transmisji w internecie. Oferujemy duży wachlarz możliwości aktywizacji publiczności oraz interakcji za pomocą platformy Meeting15, której jesteśmy autoryzowanym operatorem oraz innych narzędzi i programów internetowych. Zapewniamy w trakcie naszych realizacji możliwość: rejestracji, moderowanych pytań i odpowiedzi, przeprowadzenia ankiet, quizów, egzaminów, teleturniejów oraz wielu innych pomysłów na aktywizowanie publiczności.

BEZPIECZEŃSTWO SANITARNE

Podczas korzystania ze Studia wdrażamy procedury i aktualnie obowiązujące wytyczne dotyczące bezpieczeństwa sanitarnego w odniesieniu do funkcjonowania i organizacji: planów filmowych, wydarzeń i zgromadzeń publicznych w czasie pandemii Covid-19.

REALIZACJA SESJI WYJAZDOWYCH : Nasze studio przyjedzie do Ciebie!

Zapewniamy możliwość zrealizowania, zarejestrowania i transmisji debaty, konferencji lub spotkania biznesowego z każdego, wskazanego przez klienta miejsca. Wszystko jedno czy będzie to w Warszawie czy innym mieście, w pomieszczeniu zamkniętym czy w plenerze.

KONTAKT:

pytania o szczegółową ofertę wyślij na: kubiak@tse.com.pl lub biuro@tse.com.pl lub zadzwoń tel. 601 221 857