TSE Grupa patrnerem Konferencji „Scena Jutra 2018”

SCENA JUTRA TO PIERWSZE W POLSCE WYDARZENIE KONFERENCYJNO-WYSTAWIENNICZE POŚWIĘCONE NOWYM TECHNOLOGIOM SCENICZNYM. TSE GRUPA BYŁA PARTNEREM TEGO WYDARZENIA.

Scena Jutra to spotkanie, na którym menadżerowie, artyści, wykładowcy, producenci, realizatorzy oraz dystrybutorzy sprzętu mieli okazję porozmawiać o nowych trendach, pomysłach i rozwiązaniach

To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, którego organizacja była wspólnym przedsięwzięciem firm Prolight, Polsound oraz Teatru Muzycznego ROMA.

W całodziennej konferencji wzięło udział ponad 700 uczestników z Polski i zagranicy. Spotkanie otworzył specjalnie przygotowany pokaz muzyczno-baletowy pt. „Ewolucja” w reżyserii Sebastiana Gonciarza.

Jednocześnie na Małej Scenie, odbywały się panele dyskusyjne (udział wzięli m.in. Sarah Ellis i Borys Kudlička) i mini warsztaty, a na Sali Baletowej zorganizowana została wystawa najnowocześniejszego sprzętu i nowych technologii scenicznych.

Na zakończenie dnia uczestnicy konferencji mieli okazję obejrzeć musical „Piloci” – najbardziej zaawansowany technologicznie spektakl w historii TM ROMA, cieszący się niezmiennie ogromnym powodzeniem.

Każdy z uczestników wyniósł z tego spotkania na pewno inne przemyślenia i inspiracje. My zostaliśmy z przekonaniem, że Scena Jutra to bez wątpienia święto branży techniki scenicznej.

Byliśmy partnerem tego wydarzenia a co za tym idzie prezentowaliśmy swoją działalność w multimedialnej strefie wystawców oraz braliśmy udział w panelu dyskusyjnym, w którym próbowaliśmy odpowiedzieć na pytanie : co to jest event doskonały?

 

                  

kliknij tutaj żeby obejrzeć galerię zdjęć

Zobacz też