Forum Branży Eventowej z TSE Grupa

baner TSE

Forum Branży Evetowej odbyło się 23.01.2019 roku w hali EXPO XXI w Warszawie. Byliśmy partnerem tego wydarzenia. W tegorocznym kongresie wzięło udział 2000 osób realizujących i wykorzystujących eventy do komunikowania się. Forum Branży Eventowej to wydarzenie, którego adresatami są przedstawiciele agencji eventowych, reklamowych i PR, działów marketingu i PR mniejszych firm oraz klientów korporacyjnych, a także reprezentantów władz lokalnych i samorządów. Czwarta edycja wydarzenia była znakomitą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych i zapoznania się z ofertą dostawców różnych usług. Dla nas była również spotkaniem z naszymi klientami na zupełnie innej płaszczyźnie.

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy różne możliwości wykorzystania ekranów LED oraz ich różne formy. Pokazaliśmy również, nowoczesny sprzęt oświetleniowy, projektor laserowy Barco, media serwer Disguise, zestawy nagłośnieniowe firmy L’acoustic, wysłony w systemie pipe and drape.

Świetnie było spotkać się ze wszystkimi uczestnikami Forum działającymi w branży eventowej. Planujemy uczestnictwo w Kongresie w przyszłym roku, zatem do zobaczenia 😉