FreshMail.pl

Zakup Magic Blade FX na targach PRO LIGHT & SOUND

Zakup sprzetu na targach PRO LIGHT & SOUND

Przedstawiciele TSE  wzięli udział w targach  Pro Light & Sound we Frankfurcie.

To jedno z największych spotkań branżowych w Europie. Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem. Prezesi TSE – Piotr Basek i Łukasz Kubiak zdecydowali się na zakup nowego sprzętu. Wybór padł na nowość w ofercie firmy Ayrton – panele ledowe  Magic Blade FX.

MagicBlade FX

MAGICBLADE ™ FX to nowa, ulepszona edycja  wielokrotnie nagradzanego urządzenia  MAGICBLADE-R firmy Ayrton.

Panel MagicBlade wyposażony jest w rewolucyjny system 15 -krotnego zoomu optycznego FX. Panel posiada 7 soczewek i może obracać się bez ograniczeń zarówno w panoramie jak i tilcie. Wysokowydajne diody LED RGBW można indywidualnie kontrolować w celu stworzenia wirtualnej scenerii w przestrzeni lub do oświetlania scen i wykonawców. Wyraźne, czyste i oddzielne  źródła  LED pozwalają projektantom opracować innowacyjne efekty graficzne.

Urządzenie ma niewielkie gabaryty i przyjemny design. Doskonale sprawdza się na w mniejszych pomieszczeniach, jak również dużych halach.  Dzięki zoomowi, urządzenie to może służyć jako beam, wash, a także oświetlacz architektoniczny.

Na targach Pro light & Sound zostało zakupionych 60 nowych urządzeń za łączną kwotę ponad 500 000 zł.

Pierwsza duża realizacja  użyciem nowego sprzętu zobacz tutaj

Zobacz też

Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie danych osobowych w celu otrzymywania aktualności i ofert za pośrednictwem newslettera TSE

FreshMail.pl