Pro Video Stick

Pro Video Stick (PVS) – nowy sprzęt w ofercie TSE

Pro Video Stick to ultracienkie listwy led. Stworzyliśmy nowy sprzęt – dopasowany do potrzeb, z wieloma funkcjonalnościami i przede wszystkim w rozsądnej cenie.

PVS to inteligentne, graficzne listwy led z możliwością wyświetlania obrazu i video. Zostały  zaprojektowane przez TSE na bazie produktów firmy Xeos.

Pro Video Sticks służą do niebanalnego wyświetlania video i animacji. Można je stosować na kilkanaście sposobów. Są idealnym rozwiązaniem na małe konferencje, jak również gale czy wielkie koncerty. Intuicyjny system sterowania pozwala szybko zrealizować zakładane efekty.

PVC mogą podkreślać scenografię, stanowić przedłużenie ścian diodowych i elementów sceny, a także tworzyć animacje w przestrzeni. Dzięki specjalnym uchwytom można z nich tworzyć formy 2D i 3D. Dodatkowo, diody zastosowane w PVS są na tyle mocne, że podświetlać mogą elementy scenograficzne lub dmuchane.

PVS są cienkie (20 mm x 22mm) i lekkie – dzięki temu łatwe i szybkie w montażu. Pozostają przy tym mocne konstrukcyjnie i – co najważniejsze – samonośne. Urządzenia zostały tak skonstruowane, aby okablowanie było ukryte, same diody natomiast znajdują się pod specjalnie zaprojektowanym kloszem, dzięki czemu stają się niewidoczne, kiedy nie świecą. Jest to unowocześniona, łatwiejsza i lżejsza wersja podobnych urządzeń na rynku, które TSE proponuje w bardzo konkurencyjnej cenie.

 

Zobacz też