JAK PRACUJEMY

Poznaj nasz cykl realizacji eventu, przekonaj się że można wszystko zaplanować tak, by w dniu realizacji zająć się naprawdę ważnymi sprawami – dopilnowaniem właściwego smaku wina, koloru kwiatów,  czy marki limuzyny gwiazdy.

Brief, pierwsze spotkanie

Po otrzymaniu zapytania niezwłocznie kontaktuje się z Państwem osoba z działu handlowego, która  przeprowadza wstępną analizę projektu. Omawiamy  propozycje rozwiązań technicznych i analizujemy trudności i  niebezpieczeństwa mogące pojawić się podczas eventu. Najczęściej na tym etapie powstaje wstępny kosztorys  realizacji, który może być aktualizowany na dalszych etapach produkcji.

aranżowanie-spotkania-biznesowego-rozmowa-telefoniczna-po-angielsku-business-english-e1502562130375 (1)

Dokumentacja techniczna

Przygotowanie szczegółowej oferty często wymaga wizji lokalnej i spotkania z producentem i innymi podwykonawcami. Tu następuje wspólne  omówienie przyjętych założeń, dostosowanie ich do ograniczeń narzuconych przez lokalizacje i ramy czasowe. Podczas takich spotkań identyfikujemy „słabe punkty” projektu , proponując ewentualnie inne, równoważne rozwiązania.

Opracowanie, oferta, projekt

Finalna oferta, plany techniczne to następny etap po spotkaniu produkcyjnym. Projekt manager wspólnie z realizatorami przygotowuje ostateczną konfiguracje sprzętu  i wynikający z niej kosztorys.

Równolegle przygotowujemy szczegółowe projekty zawierające wszystkie elementy techniczne wydarzenia. Szczegółowe projekty techniczne sa niezbędne do przeprowadzenia bezproblemowego i bezpiecznego montażu.

Wizualizacje, preprograming

Po zatwierdzeniu oferty przez klienta i podpisaniu zlecenia/umowy, przechodzimy do realizacji.

Na specjalne życzenie klienta możemy przygotować szczegółowe wizualizacje eventu oraz przeprowadzić preprograming oświetlenia i multimediów. Pozwala to na pełne wykorzystanie zamówionego sprzętu, nawet w sytuacji gdy czas przeznaczony na produkcje nie pozwala na przeprowadzenie prób i programowania na miejscu.

Przy dużych eventach preprograming pozwala na skrócenie czasu pracy sprzętu i wynajęcia lokalizacji do minimum, co przekłada się na dziesiątki tysięcy złotych oszczędności.

 Montaż

Montaż  przeprowadzany jest na bazie przygotowanych wcześniej projektów. Projekt Manager wraz z kierownikiem ekipy czuwają nad jego przebiegiem, dbają o bezpieczeństwo i przestrzeganie zasad BHP, szczególnie podczas prac wysokościowych i koordynują prace różnych działów.

Realizacja

Gdy w końcu nadchodzi dzień lub dni realizacji, nasz Projekt Manager, z którym klient pracuje od początku, czuwa nad przebiegiem eventu. Zapewniamy ciągłość obsługi oraz najlepszą ekipę – doświadczonych realizatorów, którzy wybrną nawet z najbardziej nieoczekiwanych sytuacji kryzysowych. Podczas realizacji stawiamy na wzajemne zaufanie i przekonanie o profesjonalizmie wszystkich współpracujących podmiotów, klient może liczyć na nasze pełne wsparcie.

WIZUALIZACJE NASZYCH PROJEKTÓW i REALIZACJI

Nadszedł czas gdy projektanci mogą pokazać reszcie zespołu dokładnie to co starają się osiągnąć! Dzięki Wysiwyg Design projektanci mogą zrealizować indywidualną koncepcję oświetlenia oraz stworzyć fotorealistyczne wizualizacje.

Wysiwyg Design powstał z myślą o profesjonalistach, oferując im aplikacje zawierające biblioteki ze sprzętem, konstrukcjami, itp. oraz możliwością zintegrowania bazy danych dokumentacji

Odwiedź także naszą wypożyczalnię. Zapewniamy niezawodny sprzęt i profesjonalną obsługę.  Systematyczne inwestycje pozwalają nam być liderem pod względem technologicznym, jak i pod względem ilości własnego sprzętu. Sprawdź ofertę naszej wypożyczalni.