Extended Reality w TSE Studio 3

Moc Wirtualnego Studia 3D – Extended Reality

Realizując wydarzenie z naszym Mobilnym Studiem Produkcyjnym oprócz standardowych produkcji 2D na green screen możemy zaoferować Wam  również realizację wydarzenie w świecie wirtualnym, w rozszerzonej rzeczywistości – Extended Reality.

Najważniejszą i jedną z podstawowych cech wydarzeń organizowanych w świecie wirtualnym jest to, że nie poddają się one regułom czasu i przestrzeni, które znamy ze świata realnego. Dlatego możemy dowolnie komponować otoczenie, w którym odbywa się event, teleportować prelegentów, wyświetlać holograficzne obrazy, pokazywać zawieszone w przestrzeni obiekty 3D.

Wszystko to i więcej możemy zrealizować dzięki oferowanej  przez nas technologii tworzenia wirtualnego studia 3D, umożliwiającego  kreowanie najróżniejszych efektów specjalnych.

W TSE Studio 3 oferujemy możliwość zrealizowania wydarzenia za pomocą technologii nakładania na siebie dwóch światów: świata realnego, rejestrowanego za pomocą kamer na green screenie oraz wyrenderowanego za pomocą programów graficznych świata 3D. Wytworzona w ten sposób przestrzeń to Extended Reality.

Wszsytkich zainteresowanych realizacjami wydarzeń online w rzeczywistości XR zapraszamy do kontaktu e-mail: lukasz.kubiak@tse.com.pl lub telefonicznego + 48 601 221 857