Meeting15 – Events Reviews & Technology Forecast

TSE GRUPA została partnerem Events Reviews & Technology Forecast – Konferencji i Gali Online zorganizowanej przez Meeting15.

TSE Grupa od lipca 2020 roku jest autoryzowanym partnerem Meeting15, twórcy i dewelopera platformy do zarządzania terścią eventu online oraz interakcją z publicznością.

Events Reviews & Technology Forecast to premierowe wydarzenie online organizowane przez MEETING15, z zamiarem powtórzenia go w przyszłym roku.

Podczas pierwszej edycji Events Reviews & Technology Forecast organizatorom spotkania zależało by na przykładzie tego wydarzenia pokazać jak każdy inny event można przenieść i zorganizować w sieci z wykorzystaniem platformy Meeting15.

Spotkanie odbyło się w miniony piątek (29.01.2021 roku) w TSE Studio 3.

„Najważniejszym powodem organizacji tej konferencji i gali była chęc skierownia uwagi na eventy online, które odbyły się w 2020 roku na  platformie MEETING15 i zasługują na specjalne wyróżnienie.  W okresie od marca do kwietnia 2020 roku na naszej platformie odbyło się ponad 350 wydarzeń online” – powiedział Paweł Jabłoński, CEO Meeiting15 S.A.

Główną częścią konferencji Events Reviews & Technology Forecast była Gala Wręczenia Nagród  „The Best Event”

Nagrody zostały przyznane w kilku kategoriach. Oto one:

Pierwsza grupa katergorii to:

2020 The Best Event – conference

2020 The Best Event – teambuilding

2020 The Best Event – General Meetings

W tej grupie kategorii chodziło o zwrócenie uwagi na to, że do sieci zostały przeniesione zarówno konferencje prasowa, coroczna konferencja dla resellerów jak również spotkania skierowane do pracowników, w tym te świąteczne oraz wydarzenie wymagające głosowania.

Druga Grupa Kategorii to:

2020 The Best Event – interaction & gamification

2020 The Best Event – hosts & stars

2020 The Best Event – beautiful and awesome interface

Druga grupa kategorii to nagrody za wyjątkowe prowadzenie eventu, dynamikę i interakcję oraz estetykę i walory cenione przez uczestników.

Trzecia Grupa Kategorii to:

2020 The Best Event – director & project manager

2020 The Best Event – backstage magic

2020 The Best Event – ahead of our time

W tej grupie kategorii organizatorom chodziło o zaprezentowanie wydarzeń i nagrodzenie tych organizatorów eventów, którzy kompleksowo podeszli do organizacji spotkania i postawili na niezwodnych Project Managerów, Zespoły a także pokazali, że wyprzedzają swoje czasy.

Czwarta Grupa Kategorii to:

2020 The Best Event – important for society & right on time

2020 The Best Series of Events

W tej grupie organizatorzy chcieli pokazać najlepsze (ich zdaniem i zdaniem głosującej publiczności) wydarzenia online, zorganizowane na patformie Meeting15 w 2020 roku.

FORUM FABELIC ONLINE, wydarzenie, które od strony technicznej wspierała TSE Grupa i które zostało zrealizowane w TSE Studio, zostało nominowane do Nagrody „The Best Event 2020” aż w trzech katergoriach:

2020 The Best Event – teambuilding

2020 The Best Event -backstage magic

2020 The Best Event – beautiful awesome interface

Ostatecznie Forum Faberlic 2020 Online zostało Laureatem w kategorii teambuilding i otrzymało elektroniczną statuetkę „The Best Event 2020”

Producentem wydarzenia była Agencja House of Events.

Forum Faberlic to doroczne Forum przygotowywane dla całej UE. Zostało doskonale ocenione przez uczestników i uczestniczki. Po raz pierwszy odbyło się online. Przygotowania trwały 3 miesiące. Efekt był super.

Wydarzenie było transmitowane do 28 krajów w 11 językach min.: w polskim, bułgarskim, czeskim, rumuńskim, angielskim, hiszpańskim, estońskim, włoski, łotewskim, ukraińskim, rosyjskim – każda grupa językowa posiadała swoją własną agendę.

Było to rekordowe wydarzenie !!!  Eksplozja kolorów, interakcji, zabawy i wszystkiego najlepszego czego można oczekiwać po wydarzeniu on-line. Ponad 2800 uczestników, 6900 interakcji w grach atencja, 100 obdarowanych nagrodami uczestników.