Łukasz Kubiak w Plebiscycie MP Power 12

ŁUKASZ KUBIAK, CEO TSE Grupa, wśród 64 najbardziej wpływowych osób w branży Spotkań i Wydarzeń 2020 roku.

Rozwiązanie 9. edycji MP Power Awards oraz Plebiscytu MP Power 12 zbliża się wielkimi krokami. Konkursowa Gala Finałowa zaplanowana jest na 23 kwietnia 2021 r. Pomysłodawcą i organizatorem tego największego wydarzenia branży eventowej w Polsce jest MeetingPlanner.pl

PLEBISCYT MP POWER 12 WSKAZUJE OSOBY, KTÓRE W 2020 ROKU MIAŁY NAJWIĘKSZY WPŁYW NA ROZWÓJ BRANŻY EVENTOWEJ, OSIĄGNĘŁY SUKCESY ZAWODOWE W SWOJEJ SPECJALIZACJI, WYRÓŻNIŁY SIĘ WYSOKIM POZIOMEM ETYKI ZAWODOWEJ ORAZ JAKOŚCIĄ DZIAŁANIA.

W dziewiątej edycji konkursu kandydaci do nagrody MP Power 12 zgłaszani byli przez szeroko rozumiane środowisko branżowe.

Kandydaturę Łukasza Kubiaka w tym roku zgłosiło SBE Stowarzyszenie Branży Eventowej, którego TSE Grupa pozostaje członkiem od 2019 roku.

Spośród zgłoszonych propozycji, w każdej z kategorii, zostały wyłonione osoby z największą liczbą zgłoszeń, które otrzymały, stosowną do zajmowanego miejsca w danej kategorii, liczbę punktów.

W ten sposób zostały wyłonione najbardziej wpływowe osoby w branży spotkań w 2020 roku. Spośród nich jury plebiscytu MP Power 12 wybierze złote trójki – czyli wskaże nominacje do tytułu Powera, a następnie wyłoni zwycięzcę.

Wśród tych osób znalazł się Łukasz Kubiak, CEO TSE Grupa.

Łukasz Kubiak, CEO TSE Grupa

Łukasz Kubiak – założyciel i członek zarządu firm należących do TSE GRUPA.  Studiował Historię Sztuki w Paryżu. Wrócił do Polski w połowie lat 90’tych z ogromnym bagażem wiedzy i doświadczenia. W 1996 roku wraz z Piotrem Baskiem założył TSE Laser & Sound. Do dziś zarządzają wspólnie tą i podobnymi firmami pod szyldem TSE GRUPA zapewniajac obsługę techniczną ponad 500 imprez rocznie.

Łukasz Kubiak jest odpowiedzialny za współpracę z organizatorami eventów w Polsce i zagranicą. Cechuje go profesjonalizm, etyka branżowa i dbałość o markę i pozycję TSE Grupa na rynku. Prowadzi projekty międzynarodowe min.: w Niemczech „Air Beat One Festival” i Qatarze, gdzie otworzył oddział firmy – TSE Qatar. Był producentem wielu realizacji telewizyjnych min.: Sylwester Marzeń 2020, Junior Eurovision Song Contest 2019. Jest współtwórcą Sunrise Festival w Kołobrzegu oraz wielu innych festiwali.

Aktywnie działa na rzecz branży eventowej i techniki scenicznej. Jest prelegentem w panelach dyskusyjnych w trakcie kongresów i spotkań branży, współptworzy Międzynarodową Konferencję Techniki Scenicznej „Scena Jutra”. Wspiera organizację wydarzeń branżowych takich jak Konferencja „Event Biznes” czy Konferencja „Polzak Marketing”, która w tym roku odbyła się w TSE Studio. W 2021 roku został wykładowcą Studuim „Event Managment” na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Dzięki jego zaangażowaniu TSE Grupa uruchomiła multimedialne studio produkcyjne TSE Studio 3 oraz wdrożyła innowacyjną produkcję wydarzeń online z wykorzystaniem Extended Reality.

Osoby z największą liczbą zgłoszeń w Plebiscycie MP Power 12, w kategorii „Dostawca — Technika eventowa” to:

  • Tomasz Kamiński, Brill AV Media, manager ds. sprzedaży
  • Tomasz Kolski, Brill AV Media, project manager
  • Łukasz Kubiak, Grupa TSE, członek zarządu
  • Grzegorz Laszuk, EMG events, CEO
  • Krzysztof Paradowski, CMA, CEO
  • Adam Sroka, BSC AV, prezes zarządu

CAŁA LISTA 64 OSOBOWOŚCI ZGŁOSZONYCH DO PLEBISCYTU MP POWER 12 – kliknij

Zobacz też