TSE Studio 3 w klubie Stodoła

TSE STUDIO 3 w Klubie Stodoła, to kolejna, nasza odpowiedź na potrzeby kiletów, którzy przenoszą swoje wydarzenia do świata online.

„Chcieliśmy mieć możliwość zrealizowania eventu online, składającego się z kilku równoległych streamingów. Zależało nam również na miejscu, w którym będziemy mogli budować równolegle, różne plany po to by zdynamizować i urozmaicać nasze realizacje. Stodoła daje takie mozliwości” – mówi Łukasz Kubiak, CEO TSE Grupa.

TSE Studio 3 w Stodole to profesjonalnie wyposażona przestrzeń, w której zapewnimy gotowe rozwiązania techniczne do produkcji, rejestracji i streamingu wyadrzeń online.

Zapewniamy w niej w zależności od potrzeb:

 • green screen,
 • technologię pozwalającą przenieść wydarzenia do wirtualnego świata 3d (XR),
 • światło filmowe, oświetlenie efektowe
 • wysokiej rozdzielczości tylni ekran i podłogę LED
 • nowoczesne systemy do realizacji scenografii multimedialnej.
 • najwyższej klasy mikrofony douszne
 • Kamery z pełnym zestawem obiektywów i osprzętu

Oferujemy realizację prostych konferencji i szkoleń jak również zaawansowanych technologicznie produkcji telewizyjnych, pokazów mody, premier produktowych czy eventów integracyjnych.

W trakcie realizacji zapewniamy oprócz nowoczesnej techniki scenicznej również profesjonalną realizacje kamerową, streaming oraz platformę do zarządzania i interakcji z publicznością.

TSE STUDIO 3  w Stodole – OPIS STUDIA 

Studio zlokalizowane jest w centrum Warszawy, przy ul. Batorego 10, w warszawskiej Stodole.

Oferujemy w nim ponad 1000m2 powierzchni, na której znajdują się 4  niezależne studia oraz niezbędne zaplecze :

2 STUDIA LED :

 • XL LED ekrany plus podłoga
 • L LED ekran HD plus podłoga

2 STUDIA GREEN SCREEN

 • L green screen z podłogą
 • M green screen z podłogą

Oferujemy również możliwość stworzenia kolejnych 2 przestrzeni studyjnych w pozostałych pomieszczeniach klubu.

CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ:

WYPOSAŻENIE STUDIA

Studia wyposażone są kompleksowo. Zapewniamy w nich nowoczesne rozwiązania techniki scenicznej, systemy multimedialne i oświetleniowe, markowe nagłośnienie, scenografię, meble oraz profesjonalną rejestrację kamerową z wykorzystaniem: kamer 4K stacjonarnych, PTZ, steadicam, kranu kamerowego oraz panoramicznej realizacji 360°.

BEZPIECZNA TRANSMISJA DO SIECI

Realizujemy transmisję w jakości HD, w dowolnej wersji językowej. Udostępniamy łącze światłowodowe o przepustowości 1GB. Transmisję rejestrujemy na serwerze i udostępniamy raporty statystyczne.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Atutem TSE STUDIO jest nie tylko profesjonalne wyposażenie techniczne ale również wysokiej klasy specjaliści, z którymi współpracujemy. Zapewniamy: reżysera obrazu, grafików, ekipę techniczną i realizatorską w tym inżyniera transmisji; wykonujemy grafiki, animacje, plansze i belki. Jesteśmy przygotowani by kompleksowo wspomagać naszych klientów na każdym etapie przygotowania i realizacji wydarzeń w sieci.

BEZPIECZEŃSTWO SANITARNE

Podczas korzystania ze Studia wdrażamy procedury i aktualnie obowiązujące wytyczne dotyczące bezpieczeństwa sanitarnego w odniesieniu do funkcjonowania i organizacji: planów filmowych, wydarzeń i zgromadzeń publicznych w czasie pandemii Covid-19.

Wszystkich zainteresowanych współpracą ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: e-mail: Lukasz.Kubiak@tse.com.pl

Zapisz się na spotkanie prezentacyjne i dowiedz się jak możemy Ci pomóc skutecznie działąć na rynku eventów w dobie pandemii : https://tse.com.pl/tse-digital-studio/eventy-on-line/

Zobacz też