MP POWER AWARDS 2019

MP Power Awards – MP Power 12 dla Piotra Baska, CEO TSE Grupa

Gala 8. Edycji Konkursu MP Power Awards odbyła się 21 maja o godz. 19.00. Była wyjątkowa bo z uwagi na okoliczności związane z pandemią Covid-19. Odbyła się bez udziału publiczności i była transmitowana ON-Line.

Piotr Basek CEO TSE Grup został osobowością roku 2019  w kategorii technika eventowa i otrzymał nagrodę MP Power 12. Gratulujemy!

W ósmej edycji konkursu kandydaci do nagrody MP Power 12 zgłaszani byli przez szeroko rozumiane środowisko branżowe. Spośród tych propozycji, w każdej z kategorii, zostały wyłonione osoby z największą liczbą zgłoszeń, które otrzymały, stosowną do zajmowanego miejsca w danej kategorii, liczbę punktów.

W ten sposób zostały wyłonione najbardziej wpływowe osoby w branży spotkań w 2019 roku. Spośród nich jury plebiscytu MP Power 12 wybierało złote trójki – czyli wskazało nominacje do tytułu Powera, a wczoraj zostali wyłonieni zwycięzcy.

Organizatorem Konkursu jest MeetingPlanner.pl

Piotr Basek, założyciel i członek zarządu firm należących do TSE Grupa. Od dziecka pasjonował się urządzeniami elektronicznymi. W latach 90-tych był dwukrotnym Mistrzem Polski Dj-ów. W 1996 roku wraz z Łukaszem Kubiakiem założył TSE laser light & sound, firmę, która jako pierwsza w Polsce organizowała spektakularne pokazy laserów, a dziś jest liderem na rynku techniki scenicznej realizując ponad 500 wydarzeń rocznie.

Piotr Basek czynnie działa na rynku eventowym w Polsce przeszło 30 lat.  Jest członkiem zarządu Polskiej Izby Techniki Estradowej, współtwórcą Międzynarodowej Konferencji Nowych Technologii Scenicznych „Scena Jutra”, członkiem Rady programowej Konferencji Event Biznes, którą co roku organizuje SBE – Stowarzyszenie Branży Eventowej.

„Staramy się wspierać branżę eventową. Jako partner techniczny pomagamy w realizacji ciekawych, merytorycznych wydarzeń. Uczestniczymy w branżowych dyskusjach i spotkaniach. Prezentujemy nasz punkt widzenia, po to by ulepszać komunikację w procesie tworzenia eventów” – mówi Piotr

Zobacz też