Technika eventowa- jak to jest zrobione? Zapraszamy na szkolenie w trakcie Konferencji Event Biznes 2019

SBE – Stowarzyszenie Branży Eventowej i TSE GRUPA zapraszają na prawie 2 godzinne szkolenie pt.: TECHNIKA EVENTOWA – JAK TO JEST ZROBIONE! Szkolenie jest częścią Konferencji Event Biznes, która odbędzie się 13.11.201 roku w Global Expo, w Warszawie.

W trakcie szkolenia postaramy się odpowiedzieć na pytanie: jak mądrze zarządzać współpracą z partnerem technicznym, na każdym etapie projektu eventowego.

Wstęp na szkolenie jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji. Bezpłatnej rejestracji można dokonać poprzez wybieranie tylko naszego szkolenia tutaj ZAREJSETRUJ SIĘ 

Szkolenie odbywa się na scenie, w głównej sali konferencyjnej i składa się z dwóch części:

Godz. 15.00 – 15.45 – pierwsza część szkolenia, bardziej teoretyczna.

W tej części poruszymy zagadnienia komunikacji pomiędzy agencją eventową a firmą techniczną. Zaprezentujemy etapy przygotowania projektu eventowego, omówimy jaką rolę może odegrać firma techniczna na tych etapach oraz skutki pominięcia komunikacji z firmą techniczną. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie: jak brak rzetelnej komunikacji może obniżyć efektywność eventu. Na koniec tej części zastanowimy się również  kiedy wspólne szukanie pomysłów (agencji eventowej i firmy technicznej) ma sens.

Godz. 16.00 – 16.45 – druga część szkolenia, bardziej praktyczna,

W tej części odpowiemy na pytanie w jaki sposób i jaka wiedza na temat możliwości sprzętowych firmy technicznej może się przydać i na jakim etapie projektu eventowego? Czy tylko na poziomie formułowania briefu? Zaprezentujemy również niektóre urządzenia starając się wskazać absolutną podstawę każdego eventu oraz inspiracje.

W trakcie szkolenia wykorzystamy niektóre z możliwość sytemu Black Trax oraz pokażemy urządzenia mechaniki scenicznej.

Prowadzenie Szkolenia: Krzysztof Wąs  – producent techniczny. Z wykształcenia prawnik. Swoją karierę w branży techniki scenicznej zaczął w trakcie studiów jako technik dźwięku a potem realizator dźwięku. Następnie pracował w Agencji Makroconcert potem w UEFA jako koordynator odpowiedzialny za zabezpieczenie techniczne oficjalnych stref kibica podczas Euro 2012. Z  TSE Grupa współpracuje od 2012 roku. Jako producent techniczny odpowiada min.: za trasę Kinder Niespodzianki oraz 50 urodziny Kindera. W swojej pracy ceni możliwość jednoczesnego obcowania z ludźmi i techniką. Wyzwanie dla polskiej branży techniki scenicznej widzi w jej zderzeniu z modelem, który dociera z Europy Zachodniej. Prywatnie ojciec dwójki dzieci.

TSE Grupa to firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania audio-wizualne na potrzeby techniki scenicznej. Ma ponad 20 lat doświadczenia. Rocznie realizuje przeszło 500 produkcji na najwyższym poziomie, inwestuje w ludzi i sprzęt co daje jej pozycję lidera w branży.
Specjalizuje się w multimediach, oświetleniu, nagłośnieniu, konstrukcjach scenicznych i mechanice scenicznej. Obsługuje konferencje, wydarzenia specjalne, pokazy mody, koncerty, plenerowe festiwale i programy telewizyjne.
TSE Grupa to kreatywny i niezawodny partner podczas każdego eventu.

Serdecznie zapraszamy na Warsztat oraz na nasze stanowisko w Strefie Wystawców. Wstęp do Strefy Wystawców oraz na nasze szkolenie jest bezpłatny przez cały dzień po uprzedniej rejestracji kliknij tutaj REJESTRACJA 

Event Biznes 2019 – Konferencja Skutecznego Event Marketingu

Już po raz szósty Stowarzyszenie Branży Eventowej organizuje konferencję Event Biznes, która odbędzie 13 listopada 2019 r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Global EXPO w Warszawie. Konferencja jest skierowana do managerów i dyrektorów działów marketingu oraz zakupów, członków zarządów odpowiedzialnych za komunikację w swoich firmach, specjalistów PR i HR, a także osób związanych bezpośrednio z branżą eventową, zarówno właścicieli, jak i pracowników agencji oraz adeptów tej sztuki.

Program Konferencji kilknij tutaj: PROGRAM 

Zobacz też