FreshMail.pl

Piotr Basek dla Muzyka i Technologia

Piotr Basek w rozmowie z redaktorem Marcinem Ziniakiem, wywiad ukazał się w sierpniowym numerze miesięcznika „Muzyka i Technologia”

Piotr ujawnia skalę inwestycji ostatnich miesięcy a także wspomnienia ostatnich 20 lat. Sporo też o zmianach w TSE  Grupa oraz strategii opartej na innowacjach.

PB : „TSE założyliśmy z Łukaszem Kubiakiem w 1996 roku. Od tamtego czasu to ciężko powiedzieć, co się nie zmieniło! W branży, gdzie nowe technologie grają kluczową rolę, zmieniło się dosłownie wszystko. Nowe urządzenia, systemy sterowania, software. W tym duchu zmienia się też TSE Grupa. Dostosowujemy się do trendów, a nawet staramy się je wyprzedzać… ”

PB : „Inwestycje to jedna z podstawowych punktów naszej strategii rozwoju. Ogromny magazyn sprzętu obsłuży kilka imprez naraz. Dodatkowo jednak chcemy dostarczyć naszym klientom korporacyjnym oraz agencjom eventowym możliwości w postaci innowacyjnych urządzeń, dzięki którym można uzyskać niespotykane dotąd efekty na imprezach. Tylko przez pierwszą połowę 2017 roku zainwestowaliśmy w nowy sprzęt około 4 mln zł…”

PB : „Firma z dwudziestoletnim stażem ma już pewnie miejsce na rynku. Nie chcemy się zmieniać, ale dostosować do obecnych standardów oraz zoptymalizować zarządzanie firmą. Stąd pomysł, aby podzielić działalność spółek na TSE Grupa – która zajmie się techniczną produkcją imprez, oraz TSE Rental, która przejmie markę e-Rental i będzie typową wypożyczalnią sprzętu…”

PB: „Odświeżone logo TSE to symbol nowoczesnej i proaktywnej firmy. Kontrastowe połączenie kolorów z sygnetu ukazuje silny charakter marki i pozycję lidera w branży technicznej obsługi eventów. Każdy z kolorów zastosowanych w logo symbolizuje jedną z kategorii naszej kompleksowej obsługi: oświetlenie, multimedia, nagłośnienie sceny i zadaszenia, elementy sceniczne, wypożyczalnia. Wraz ze zmianą logo firma przyjęła nowy brand book oraz zmieniła szatę graficzną strony internetowej www.tse.com.pl

Pełna treść wywiadu  TSE Piotr Basek

 

 

Zobacz też

Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie danych osobowych w celu otrzymywania aktualności i ofert za pośrednictwem newslettera TSE

FreshMail.pl