FreshMail.pl

„Sceny ZZa Sceny” od TSE Grupa

Sceny zza Sceny od TSE Grupa.

Sceny zza Sceny to cykl rysunków, których celem jest ukazanie specyfiki naszej pracy od kuchni, z lekko przymrużonym okiem. Wypowiadamy się w różnych tematach, które są naszą codziennością, z poczuciem humoru i dystansem.

Publiczność na evencie widzi końcowy efekt wow. To co dzieje się „zza sceną” to kuchnia. Przygotowanie widowiska scenicznego to dobrze zaplanowana produkcja. Czasem jednak w jej trakcie powstają zabawne sytuacje, opowieści i powiedzenia i to one są treścią naszych rysunków.

Mamy nadzieję, że podobnie jak nam, również Wam ta seria humorystycznych historyjek, przypadnie do gustu. Ich scenariusz pisze życie a rysuje je dla nas Jarosław Maślanek, pisarz, fotograf i rysownik.

Do tej pory ukazało się 6 rysunków w serii Sceny zza Sceny. Mamy pomysły i apetyt na więcej. Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na FB oraz zapisywania się do NEWLETTERA by na bieżąco śledzić  ich publikację.

Zobacz też

Zapisz się do naszego newslettera!

Wyrażam zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie danych osobowych w celu otrzymywania aktualności i ofert za pośrednictwem newslettera TSE

FreshMail.pl