TSE CHARYTATYWNIE

 TSE charytatywnie

GRUPA TSE od lat zaangażowana jest w działania Corporate Social Responsobility (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu). W zależności od potrzeb przekazujemy wsparcie finansowe lub techniczne.

25 czerwca po raz kolejny wspomogliśmy naszym sprzętem  koncert charytatywny Doroty Miśkiewicz & Marka Napiórkowskiego w ramach cyklu wydarzeń Charytatywna Kultura. Celem koncertu jest zebranie środków na sfinansowanie wyjazdu wakacyjnego dla podopiecznych grupy Charytatywni Freta. Koncert odbył się w Sali Prowincjalskiej w klasztorze oo. Dominikanów przy ul. Freta 10 w Warszawie.

Podczas koncertu można było usłyszeć najbardziej znane piosenki z solowych płyt Doroty Miśkiewicz, utwory z muzyką Grzegorza Wasowskiego, z tekstami Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego oraz standardy jazzowe w zaskakuj1ących interpretacjach. Publiczność mogła przekonać się, jak wiele może się zdarzyć na scenie oraz w sferze dźwięku, gdy na scenie występują wybitne osobowości – wokalistka i gitarzysta.

***

Grupa Charytatywni Freta działa przy klasztorze oo. Dominikanów w Warszawie od 2011 roku. Jej zadaniem jest pomoc ubogim i potrzebującym dzieciom oraz ich rodzinom. Prowadzi program dożywiania w szkołach, którym objętych jest ok. 250 dzieci w całej Polsce oraz współpracuje z fundacjami, grupami i świetlicami działającymi przy klasztorach dominikańskich. Oprócz tego do potrzebujących rodzin trafia pomoc w postaci paczek świątecznych czy wyprawek szkolnych. Podopieczni grupy korzystają z programu korepetycji, stypendiów naukowych i sportowych, warsztatów teatralnych, artystycznych i kulinarnych, ferii w mieście oraz wyjazdów wakacyjnych.

koncert charytatywny

Zobacz też