Konferencja Event Biznes 2019 z TSE Grupa

TSE Grupa została partnerem strategicznym konferencji EVENT BIZNES, organizowanej przez SBE – Stowarzyszenie Branży Eventowej.

Już po raz szósty Stowarzyszenie Branży Eventowej organizuje konferencję Event Biznes, która odbędzie 13 listopada 2019 r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Global EXPO w Warszawie. Konferencja jest skierowana do managerów i dyrektorów działów marketingu oraz zakupów, członków zarządów odpowiedzialnych za komunikację w swoich firmach, specjalistów PR i HR, a także osób związanych bezpośrednio z branżą eventową, zarówno właścicieli, jak i pracowników agencji oraz adeptów tej sztuki.

Celem spotkania jest ukazanie w jaki sposób można skorzystać z event marketingu i nowoczesnych sposobów promocji do budowania pozycji marki, zwiększania jej zasięgów, a przy tym odnoszenia korzyści finansowych.

Cały program konferencji dostępny jest na stronie kliknij tutaj 

Oprócz wartościowych prelekcji, szkoleń i dyskusji w trakcie Event Biznes będzie można uczestniczyć w strefie wystawców, którą organizatorzy zdecydowanie powiększyli. W tej strefie będzie można spotkać specjalistów oraz praktyków z wielu branż i nawiązać osobiste kontakty. Strefa Wystawców jest otwarta dla wszystkich i można w niej uczestniczyć po dokonaniu bezpłatnej rejestracji.

Taka okazja zdarza się tylko raz w roku. Bądź z nami!

Kliknij, zarezerwuj miejsce..

 

 

 

Zobacz też