Tworzymy wydarzenia online.

Tworzymy wydarzenia online. Zapewniamy: technikę sceniczną, rejestrację, streaming, studio produkcyjne oraz platformę do interakcji i zarządzania publicznością w trakcie eventów.

W czasie trwającego stanu epidemicznego z możliwości przeniesienia swoich eventów do świata online korzysta coraz więcej firm. Dzieje się tak dlatego, że organizowanie wydarzeń online pozwala zaangażować widzów na długo przed eventem i po nim a to zwiększa oddziaływanie i rozpoznawalność organizatorów, partnerów, sponsorów i ich marek.

By jednak tak się działo wydarzenia online muszą być bardzo dobrze przygotowne pod względem wizualnym i technologicznym .

Dlatego TSE Grupa od poczatku pandemii pracuje nad doskonaleniem technologii potrzebnych do realizacji wydarzeń online na najwyższym poziomie.

TECHNIKA SCENICZNA 

Po pierwsze od ponad 20 lat dostarczamy na potrzeby różnych wydarzeń – od małych konferencji do wielkich koncertów, festiwali i produkcji telewizyjnych, technikę sceniczną. Jesteśmy liderem na rynku w tej btanży i wiemy w jaki sposób używać nowoczesnych technologii by stworzyć niezapomniane wrażenia dla publiczności.

REJESTRACJA I STREAMING

Po drugie technologia rejestracji i streamingu wydarzeń do sieci jest dostępna w naszej ofercie od dawna. Wykorzystywaliśmy ją na specjalne życzenie naszych klientów na duługo przed tym zanim satała się koniecznością. Zbieraliśmy doświadczenie, które teraz bardzo nam się przydaje. Więcej o ofercie produkcji, rejestracji i streamingu znajdziesz tutaj: KLIKNIJ

STUDIO PRODUKCYJNE 

Po trzecie, w połowie czerwca uruchomiliśmy studio porodukcyjne, w którym zapewniamy GOTOWE rozwiązania z zakresu techniki scenicznej, rejestracji i streamingu wydarzeń do sieci. Dysponujemy dwoma technologiami realizacji wydarzenień w Studio. Pierwsza wykorzystuje GREEN SCREEN oraz technologię pozwalającą przenieść wydarzenie w dowolną, wirtualną przestrzeń. Druga dedykowana jest do większych produkcji LIVE, realizowanych w oparciu o ekrany LED i światło efektowe. Więcej o technologii wirtualnej produkcji i TSE STUDIO 1 i Studio 4 znajdziesz tutaj: KLIKNIJ

WIRTUALNA PRODUKCJA 

Po czwarte wdrożyliśmy technologię wirtualnej produkcji, która służy do kreowania przestrzeni scenograficznej eventów i umożliwia realizację wydarzenia bez ograniczeń miejsca i czasu. W praktyce odbywa się to w ten sposób, że osoby lub przedmioty nagrywamy na green screenie, następnie kluczujemy za pomocą zaawansowanych programów i przenosimy do wcześniej wykreowanej przestrzeni 3D.

PLATFORMA DO INTEGRACJI I ZARZĄDZANIA WIDZAMI

Na koniec w naszej ofercie znalazła się technologia zapewaniająca interakcję i zarządzanie publicznością w trakcie eventów online. Za jej pośrednictwem jesteśmy w stanie, z jednego miejsca w sieci, przeprowadzić sprzedaż biletów, rejestrację uczestników, komunikację pomiędzy uczestnikami oraz organizować konkursy, quizy, gry dla widzów, zbierać statystyki i tworzyć raporty.

Zapewniamy komplesową obsługę techniczną wydarzeń online: technikę sceniczną, rejestrację, streaming, studio produkcyjne, platformę do interakcji i zarządzania widzami oraz wsparcie na każdym etepie produkcji.

Zapraszamy do kontaktu po szczegółowe informacje oraz ofertę: biuro@tse.com.pl, kubiak@tse.com.pl

Zobacz też