Streaming live! Eventy On-line

Eventy on line, streaming live! Wideo konferencje, kongresy a nawet gale i premiery produktowe on-line. Czy to będzie hit naszych czasów? Warto się nad tym zastanowić i działać!

Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne do zrealizowania każdego typu wydarzenia on-line. Jesteśmy w stanie zarówno profesjonalnie zarejestrować wydarzenie, konferencję, prelekcję, warsztat czy szkolenie jak również udostępnić je w sieci, na żywo, we wskazanym miejscu (stronie www, profilu na FB, kanale You Tube czy innej platformie) dostępnym tylko dla zaproszonych odbiorców lub publicznym.

Dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami, które mogą uatrakcyjnić w odbiorze streamingowane wydarzenia, na przykład:

 • kamery 360 stopni – dają odbiorcom poczucie, że są wewnątrz wydarzenia.
 • system Follow-Me – pozwoli na lepszą ekspozycję prelegenta, wykonawcy, prowadzącego.  System współpracuje z każdym zastanym systeme oświetleniowym.

Korzystamy z sytemu płatnych transmisji live, dzięki, któremu możliwa jest pełna monetyzacja streamingu z wydarzenia na dokładnie takiej samej zasadzie jak się to dzieje podczas imprezy biletowanej.

NASZA USŁUGA PRODUKCJI, REJESTRACJI I STREAMINGU LIVE JEST KOMPLEKSOWA.

Udostępniamy kompleksowe rozwiązania:

 • tworzymy dedykowane widzom strony,
 • zapewniamy system sprzedaży oparty o najpopularniejszych metodach płatności
 • produkujemy i rejestrujemy wydarzenia live
 • zapewniamy emisję wydarzenia na specjalnie zabezpieczonych serwerach
 • w trakcie trwania sprzedaży oraz samego wydarzenia zapewniamy widzom dedykowaną pomoc techniczną.

Mamy technologię, doświadczenie, ludzi i nowoczesny sprzęt by wyprodukować, zarejestrować i przeprowadzić streaming live każdego wydarzenia.

Profesjonalna organizacja i rejestracja wydarzeń w biurze, sali konferencyjnej, czy innej eventowej przestrzeni oraz udostępnianie ich na żywo w sieci, daje całe spektrum nowych możliwości komunikacji z odbiorcą on-line:
 • umożliwia jednoczesne oddziaływanie na emocje odbiorców jak i przekazywanie im twardych, merytorycznych danych
 • daje możliwość kilkukrotnego oglądania udostępnionych materiałów, również w późniejszym czasie
 • oprawa graficzna prelekcji może mieć ciekawszą formę niż podczas konwencjonalnego wystąpienia na scenie i może stanowić samodzielny materiał wideo bez potrzeby pokazywania prelegenta
 • komentowanie na żywo bieżących treści, głosowanie i inne formy komunikacji dwukierunkowej umożliwiają zbadanie potencjału odbiorców, lepsze dopasowanie, prezentację i zapamiętywanie treści.

Przykłady naszych realizacji, w trakcie których odpowiadaliśmy za realizację techniczną,w tym za rejestrację i streaming live.

Konferencja dla firmy Skanska. Zlecenie od Agencji Rival Group

Kompleksowa obsługa techniczna wydarzenia oraz rejestracja i streaming konferencji na prywatną platformę wskazaną przez klienta, dla 200 – 500 osób

Konferencja Forum 2019 dla Orange Polska. Zlecenie od JET EVENTS.

Kompleksowa obsługa techniczna wydarzenia oraz rejestracja i streaming konferencji na prywatną platformę wskazaną przez klienta, dla 300 – 500 osób

Audi Night – Premiera Audi Q8. Zlecenie od Agencji Zero 2.

Kompleksowa obsługa techniczna wydarzenia oraz rejestracja i streaming konferencji na prywatną platformę wskazaną przez klienta, dla 300 – 500 osób